Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 847

10% 564

10% 564

9% 508

11% 621

10% 564

13% 734

21% 1185
Celkem hlasů: 5644
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2645x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Support Your Local Djs vol.3 první video!

25.2.2015, středa, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Minutové video z poslední Support Your Local Djs vol.3, která se uskutečnila v music clubu Anděl 21.2.2015. Zahráli Tuzex, Zlej Dildo, AL2EK, John Weah, JCK, Edison a dj Livity. O projekci se postarali Triple Kriple VJs. Czekuj videjko! Další videa a fotoreporty budou postupně přibívat.

  >>>(celý článek)

 

dj Akira- video z Pig Festu 2O

27.11.2012, úterý, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Tak jsme si zachrochtali, zadupali, zafuněli a nyní můžete hodnotit 20. vydání Pig Festu ze záznamu, který jsem pro vás natočil. Akce se uskutečnila 23.11.2012 v garážích pod mostem Milénia. Ve videu Vás čeká nefalšovaná atmosféra z prvního drumcového dne s autentickým zvukem z akce. >>>(celý článek) / (další články)

 

Videoreport z Undergroundcity Show v Lysicích od Smyka

21.11.2012, středa, sekce: videa, autor: [Lookshot], [link]

Máme tady videoreport z posledního zájezdu naší crew na Moravu. Tentokrát jsme se s Kunštátským dnb crew nepotkali v Kunštátě ale asi o 7 km vedle, ve větším sále a dosti luxusním hotelu s restaurací. Místo: Lysice, okres Blansko. Jel bych tam na dovolenou, super destinace. A taky super party. Jak to viděli všichni zúčastnění, to se dozvíte v asi 27minutovém videu!
  >>>(celý článek)

 

Officiální video Příběh šumavských kopců - MC Spiffo

26.3.2012, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Minulý měsíc jsem Vám představil stále čerstvé EP od MC Spiffa - Příběh Šumavských kopců a nyní zde máme horký videoklip ke stejnojmené skladbě.  >>>(celý článek) / (další články)

 

iGenius: Jak Steve Jobs změnil Svět

7.11.2011, pondělí, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Přeložený dokument do češtiny o Steve Jobsovi zakladateli technologického gigantu Apple.

 

  >>>(celý článek)

 

Záznam koncertu Shapeshifter LIVE - Cork Pavilion 2009

29.9.2011, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Sobota 1. října se blíží a s ní premiérové vystoupení skupiny Shapeshifters v ČR. Tato parta z Nového Zélandu není na zdejší scéně, tak profláknutá jako třeba Pendulum či Chase and Status, ale přesto můžeme očekávat velmi uspokojivý hudební zážitek. Pro všechny neznalé a hlavně ty, kteří se chtějí naladit před koncertem je zde tento článek, ve kterém naleznete 11 na sebe navazujících videí z koncertu Shapeshifter v Cork Pavilion roku 2009 v Irsku. >>>(celý článek) / (další články)

 

Video z Undergroundcity Show vol.3

1.9.2011, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Becker], [link]

Ano, přísloví ,,do třetice všeho dobrého,, na třetí díl Kunštátské tancovačky oravdu sedí. Filda Balaš pro vás připravil video plné nejlepších momentů a zážitků z této párty.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

SUNSET 2011 lineup + další info!

23.7.2011, sobota, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Již příští sobotu festival SUNSET 30/07 na koupališti Úžlebec. Přinášíme lineup a také informace k anketě, kde se mohlo hlasovat jaké pivo se bude na festivalu čepovat a jaké že to vyhrálo? >>>(celý článek) / (další články)

 

Video z Undergroundcity Show

19.5.2011, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Becker], [link]

Rozhodl jsem se sestříhat pár povedených záběrů z Kunštátské tancovačky Undergroundcity Show, výsledkem je 3 minutové video plné dojmů z cesty a samotné párty.

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

VIDEO Oliver Lowe & Friends v Andělovi

3.5.2011, úterý, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Po zrušení únorového koncertu Oliver Lowe & Friends ze zdravotních důvodů se Plzeň konečně dočkala a partička vystoupila  28. dubna v music klubu Anděl. Koncert se uskutečnil jako benefiční akce pro kavárnu a čajovnu Kačaba stejně jako před měsícem koncert skupiny Madfingers. Vystoupení proběhlo pod hlavičkou "koncertní tour 2011" k albu Peníze nebo Život, které je v současné době vyprodané a občas se někdě objeví ztracený kousek. >>>(celý článek) / (další články)

 

VIDEO Chase & Status LIVE v Lucerně

26.4.2011, úterý, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Před třemi týdny rozskákali Chase & Status  Lucerna Music Bar a předvedli řádnou show. Nyní Vám Undergroundcity přináší ke shlédnutí 15-ti minutový video sestřih z tohoto Live koncertu v rámci turné No More Idols. >>>(celý článek) / (další články)

 

Videozáznam koncertu Madfinger v Andělovi

30.3.2011, středa, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

A jetu slibovaný sestřih plzeňského koncertu Madfinger z klubu Anděl v rámci Another Chapter tour 2011 Plzeň. Po větším zápasení s technikou přece jen nějaký záznam je na světě. >>>(celý článek) / (další články)

 

Breakspoll 2011 : The Official Video

30.3.2011, středa, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Oficiální video z proběhlé ankety BREAKSPOLL 2011. Breakspoll je nejprestižnější celosvětová anketa, která se týká především světové breakbeatové scény a produkce.

  >>>(celý článek)

 

Nová videa ke koncertnímu turné Chase & Status

28.3.2011, pondělí, sekce: videa, autor: [PR], [link]

1. dubna se Chase, Status, MC Rage, bubeník Andy Gangadeen a další vokalisté vypraví tour busem na šňůru po sedmi zemích Evropy. Ve středu 6. 4. mají v plánu pražský Lucerna Music Bar. Mrkněte se na nová atraktivní videa, která slouží jako pozvánka na velkou hudební událost. >>>(celý článek) / (další články)

 

MC Tali přichází s albem Dark Days

23.3.2011, středa, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Jedna z nejrespektovanějších žen mezi vokalistky a MC na poli drum and bassu MC Tali se vrací zpět na scénu a sebou přináší své druhé album Dark Days na kterém spolupracovala s osobnostmi jako Benny Page, Dirtyphonics, Shimon, SKisM, Ed Rush, Atlantic Connection, Lynx and Sparfunk.  V článku můžete shlédnout první officiální video k připravanovému albu z produkce Mc Tali vs Ed Rush - Dark Days. >>>(celý článek)

 

Bitosti, nový DnB - Nu Jazz live projekt

10.3.2011, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Na domácí scéně se objevil nový LIVE projekt s prvky drum & bassu a Nu Jazzu. Jedná se o pražskou formaci Bitosti jejichž premiérové vystoupení se usktečnilo 29. ledna  v Paláci Akropolis. V článku naleznete video z výše jmenovaného koncertu. >>>(celý článek)

 

Video z Broken Beatzz: Becker & Full Contact

14.2.2011, pondělí, sekce: videa, autor: [Becker], [link]

Na pátečním Broken Beatzz v Neutral klubu - Plzeň zahráli Becker a Full Contact společný setík. Zde je malá videoukázka.

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Americký sen - drsný animovaný film o americké...

28.1.2011, pátek, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Americký sen - drsný animovaný film o americké centrální bance. Je to fakt vtipný, tak to zkoukněte! :-)

 

  >>>(celý článek)

 

Video Dirtyphonics live in Paris 2010

25.1.2011, úterý, sekce: videa, autor: [Becker], [link]

Již za měsíc, 25. února, rozzáří Pražskou Kolbenovu halu Francouzký projekt Dirtyphonics. Toto seskupení čtyř DJs a jednoho MC vystoupí poprvé v České Republice v plné sestavě a to na dalším díle úspěšného festivalu Let it roll. >>>(celý článek)

 

Videa z TAMAK KURAI TIME Tachov, Kiwi Bar!

4.1.2011, úterý, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme Vám první videa od Embrio Clothing crew z našláplého večeru s TAMAK KURAI TIME, který se uskutečnil 10.12. v Tachovském Kiwi Baru. Z Videa je patrné, že to byl mejdan neskutečnej! Na akci ještě dále zahráli John Weah z undergroundcity.cz, Do IT, Crash a dj Tot. Enjoy!

  >>>(celý článek)

 

Jamiroquai - záznam koncertu z Amstrdamu

25.11.2010, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Na portálu iDNES.cz se objevil celý záznam koncertu kapely Jamiroquai z amsterdamského klubu Paradiso, který se konal 29. října. A protože ne každý čte Idnes a byla by škoda se s vámi o tuto informaci nepodělit, tak jsme koncert nasdíleli. >>>(celý článek)

 

Nový videoklip JAKOST - BLIGR

27.7.2010, úterý, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

LIL MOC Uvádí: Jakost a Hosté ze Studia Postel. Videoklip z nového CD, vychází pod OS M5B v září 2010. Vyrobil Lukáš Kellner Homo Production 2010

  >>>(celý článek)

 

Nový videoklip ke skladbě Wack mcs od Olivera Lowe!

19.7.2010, pondělí, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Přinášíme Vám nejnovější videoklip skladby nazvané Wack mcs od západočeského rapera a producenta Olivera Lowe, tento klip je předvoj jeho nového alba Oliver Lowe & Friends, které vychází září 2010. Na klipu dále spolupracovali Vec, Rest a muziku vyprodukoval Ondřej Žatkuliak, dále kytara Petr Benýšek a scratche Dj Alyaz. Enjoy !!! >>>(celý článek) / (další články)

 

I Love You Phillip Morris, romance o gayích

13.4.2010, úterý, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaJim Carrey ve filmu a gay?? Už tahle představa může u diváka vyvolat záchvat smíchu. Jenže se až taková sranda nekoná. I Love You Phillip Morris je komediální drama inspirované skutečným osudem J.S. Russella, který se proslavil bizardními útěky z vězení, při kterých se vydával za soudce, lékaře, bachaře a dokonce předstíral že má aids. >>>(celý článek)

 

Videa from Roxy with Paul Kalkbrenner

21.3.2010, neděle, sekce: videa, autor: [Teressa], [link]

Přinášíme Vám pěknou várku čerstvě nahraných videjí ze sobotní pařby FLOW, která se odehrála v Roxy a jako hlavní hvězda vystoupil Paul Kalkbrenner.

  >>>(celý článek)

 

Na co do kina? Na Katku!

1.3.2010, pondělí, sekce: videa, autor: [k009], [link]

Ani sebelepší scénář se nevyrovná příběhům, který přinese sám život. Režisérka Helena Třeštíková dokončila film Katka, v němž zachycuje 14 let zápasu s drogovou závislostí. Divákům se představí ve čtvrtek 25. února 2010 a pokud jste viděli dokumenty Marcela a René, nesmíte si nechat ujít ani Katku! >>>(celý článek)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2022 Undergroundcity.cz