Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 711

10% 474

10% 474

9% 426

10% 474

9% 426

14% 663

22% 1042
Celkem hlasů: 4738
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 3037x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

The Opponent Bros. - Your Subculture Order EP

28.2.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

Známá plzeňská dvojice The Opponent Bros. nabízí ke stažení své nové EP Your Subculture Order. EP vychází prostřednictvím digitálního mikrolabelu a magazínu Eskanoizze.com.

  >>>(celý článek)

 

Electro Industrial Night Vol. I

9.8.2011, úterý, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

Plzeňský klub Neutral a eskanoiZZe.com Vás zvou na temný electro industriální večírek, na kterém vystoupí  pražské projekty Warsickle a Krytoboys. O afterparty se postarají plzeňští djové Neuf a Tranzy.

  >>>(celý článek)

 

Sally Brown presents Pilsen Conspiracy!

6.3.2011, neděle, sekce: partylist, autor: [k009], [link]

Po úspěšném prvním dílu v plzeňském coffee baru Sally Brown se druhé pokračování nevšední spiklenecké akce přesouvá do větších prostorů Buena Vista Clubu. Ve středu 23. 3. 2011 se do Plzně vrací pražský producent Mikkim, který zde vystoupí po boku live projektu The Opponent Bros.. O djskou podporu se postará dvojice Bombash & Kumšt, které doplní zástupkyně něžného pohlaví MS. Mona. >>>(celý článek)

 

Poslechněte si Tranzyho oficiální remix pro kapelu...

3.3.2011, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaJak už jste se možná doslechli, plzeňský DJ a producent Tranzy zremixoval skladbu Molotov od kapely Kryštof, která oficiálně vyšla na reedici alba Jeviště. Jeho remix se tak dostal do tracklistu mezi ostřílené matadory jakými jsou například Pavel Bidlo nebo Vec. Celou skladbu Molotov (DJ Tranzy Remix) vám nabízíme k poslechu. >>>(celý článek) / (další články)

 

Na Západní Frontě Neklid Vol. 5

24.12.2010, pátek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

Kompilace nezávislých producentů Na Západní Frontě Neklid se po páté vrací na eskanoiZZe.com a undergroundcity.cz a tentokrát letí přímo pod vánoční stromeček, aby tam udělala trochu rozruchu! Její původní myšlenka se trochu přeformovala, a tak na kompilaci najdete jak české, tak slovenské projekty, i když stále velká část skladeb je od producentů západočeských. Výběr má dvě části složené z 31 tracků o stopáži 157 minut a ke stažení je jako vždy zdarma! >>>(celý článek)

 

Fabrikant: Nastala dokončovací práce na novém...

5.9.2010, neděle, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

Kontroveikorzní plzeňský projekt Fabrikant dokončuje práci na novém materiálu. Na jejich profilu na bandzone máte možnost si poslechnout tři nové instrumentální ukázky. Tempo je vytažené na 170 - 220 bpm a jedná se o kombinaci industrialu, hardcoru a breakcoru, který na nových věcech dostal hlavní místo. >>>(celý článek)

 

Na Západní Frontě Neklid Vol. 5 - výzva!

31.8.2010, úterý, sekce: novinky, autor: [k009], [link]

Potřeba sdílet své myšlenky a pocity, předávat energii posluchačům a bavit je, tak takové jsou důvody tvorby pro většinu producentů kvalitní muziky. Díky kompilacím Na Západní Frontě Neklid Vol. 1 - 4 víme, že takových producentů není málo a proto nastal čas na přípravu dalšího dílu. Tímto vyzýváme všechny nezávislé a nejen západočeské producenty elektronické a alternativní muziky, kteří chtějí svoji tvorbu prezentovat prostřednictvím eskanoiZZe.com, Undergroundcity.cz a dalších serverů, posílejte nám své skladby! >>>(celý článek) / (další články)

 

Nepomucké pivní slavnosti

28.6.2010, pondělí, sekce: novinky, autor: [k009], [link]

ikona s pivemJe tu červenec a s ním i tradiční slavnosti piva v Nepomuku. Městečko pod Zelenou horou přivítá v sobotu 17.7. vyslance třicítky českých, moravských, slovenských a bavorských pivovarů. A jak se již stalo za poslední tři roky, co akci pořádá o.s. Nepal zvykem, nepůjde o žádné nadnárodní giganty, ale o reprezentanty poctivého pivovarského řemesla. >>>(celý článek)

 

Emancipator vydal nové album

21.6.2010, pondělí, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaPro mnohé to musí vypadat, jako by tento producent přišel odnikud. Když Douglas Appling alias Emancipator v roce 2006 vydal svůj debut Soon It Will Be Cold Enough bylo mu teprve 19 let. Teď vydává druhé album Safe In The Steep Cliffs, které je plné čištého, organického zvuku, amerických lidových nástrojů, houslí a asijských vlivů. >>>(celý článek)

 

Troniq - Absurd EP

27.5.2010, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaTroniqa můžete znát především z poslední kompilace Na Západní Frontě Neklid Vol. 4. Téměř současně s kompilací vydává i své vlastní EP nazvané Absurd, které je převážně o lehčím tech housu, minimalu a špetce deep housu. Obsahuje 5 skladeb, z nichž jedna je i na kompilaci. EP si samozřejmě můžete zdarma stáhnout. >>>(celý článek) / (další články)

 

Nefestík, nepomucký alternativní festival

19.5.2010, středa, sekce: partylist, autor: [k009], [link]

Po třech letech bude malebné městečko Nepomuk opět dějištěm multižánrového, alternativně zaměřeného letního festivalu. Takřka legendární Nepal fest se dočkal svého potomka. Hudebně divadelní festík Nefestík se oproti svému předchůdci uskuteční přímo v srdci města, takže se je jistě na co těšit. >>>(celý článek)

 

Na Západní Frontě Neklid Vol. 4 právě vychází!

14.5.2010, pátek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaPo roce a dvou měsících spatřuje světlo virtuálního světa internetová kompilace nezávislých producentů Na Západní Frontě Neklid Vol. 4, která je společnou kolaborací webů www.eskanoizze.com a www.undergroundcity.cz. Výběr byl složitý, přišlo mnoho zajímavých a kvalitních skladeb a konečnou podobu kompilace tvoří 12 tracků. >>>(celý článek)

 

Booka Shade nabízejí novou skladbu ke stažení

27.4.2010, úterý, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaNěmecká techno dvojice Walter Merziger a Arno Kammermeier aka Booka Shade jsou tahouni labelu Get Physical. Právě v těchto dnech vychází jejich nové album More a ochutnávku z něj v podobě skladby Regenerate si můžete stáhnout a poslechnout hned teď! >>>(celý článek)

 

I Love You Phillip Morris, romance o gayích

13.4.2010, úterý, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaJim Carrey ve filmu a gay?? Už tahle představa může u diváka vyvolat záchvat smíchu. Jenže se až taková sranda nekoná. I Love You Phillip Morris je komediální drama inspirované skutečným osudem J.S. Russella, který se proslavil bizardními útěky z vězení, při kterých se vydával za soudce, lékaře, bachaře a dokonce předstíral že má aids. >>>(celý článek)

 

Kompilace Chillbasics Vol. 1 - Carving Mirages

31.3.2010, středa, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaFree muziky je stále více a je stále kvalitnější. O tom svědčí i nová kompilace Carving Mirages z dílny labelu Chillbasement. Nedílnou součástí kompilace je česká produkce, protože na ní najdeme skladby od projektů Mythematica, ZKA4T a Ambientium. Carving Mirages je krásným výběrem chill outu, ambientu a idm. >>>(celý článek)

 

Petice: OC Aréna v Plzni nechceme!

7.3.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [k009], [link]

ikonaAneb společně proti výstavbě obchodního centra na místě DK Inwest! Pokud se vám nebílí záměr postavit na Americké třídě v Plzni další nákupní centrum a velký počet parkovacích míst, což může mít za následek větší znečištění ovzduší v centru města, můžete podepsat online petici na stránkách www.arenu-ne.cz a nebo její písemnou formu podat v kanceláři Strany zelených v Plzni, Americká 29, každé pondělí mezi 14. a 17. hodinou. >>>(celý článek)

 

Na co do kina? Na Katku!

1.3.2010, pondělí, sekce: videa, autor: [k009], [link]

Ani sebelepší scénář se nevyrovná příběhům, který přinese sám život. Režisérka Helena Třeštíková dokončila film Katka, v němž zachycuje 14 let zápasu s drogovou závislostí. Divákům se představí ve čtvrtek 25. února 2010 a pokud jste viděli dokumenty Marcela a René, nesmíte si nechat ujít ani Katku! >>>(celý článek)

 

Na Západní Frontě Neklid Vol. 4 - výzva!

24.1.2010, neděle, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaPo roce je zde opět výzva všem nezávislým a nejen západočeským producentům elektronické a alternativní muziky. Pokud chcete svoji tvorbu prezentovat prostřednictvím Undergroundcity.cz a eskanoiZZe.com, tak nám posílejte své tracky, které nikde nevyšly, a ty nejlepší se v květnu 2010 objeví na kompilaci Na Západní Frontě Neklid Vol. 4! >>>(celý článek)

 

NepalFest není, Astrophon přesto v Nepomuku vystoupí

4.8.2009, úterý, sekce: novinky, autor: [k009], [link]

ikonaVážení přátelé, některými médii proběhla zpráva, že letošní ročník multižánrového hudebního festivalu NepalFest se uskuteční tento víkend nedaleko Nepomuka na březích rybníka Jednota. S velkou lítostí musíme tuto informaci dementovat (vznikla nedopatřením místního infocentra), naše vlajková akce se tento rok opět konat nebude. >>>(celý článek)

 

Myslivecký Halali Hip Hop by Lumír Tuček

29.7.2009, středa, sekce: videa, autor: [k009], [link]

myslivecNásledující video nepotřebuje žádný velký komentář. Je z pořadu Na Stojáka, který vysílá HBO a někteří mladí hip hopeři by si z něj měli vzít příklad :-) Příjemnou podívanou!

  >>>(celý článek)

 

Video: Portishead - Small

26.7.2009, neděle, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaBristká trip hopová skupina Portishead nepatří mezi ty, které vydávájí desky rok co rok. Od založení v roce 1994 jim v loni vyšlo terpve třetí řadové album nazvané příhodně Third. Jenže Portishead nevydávají jen tak ledajaká alba. V roce 1994 s albem Dummy postavili základy trip hopu a v roce 1997 s bezejmenným albem jen potvrdili svoji hudební kvalitu. Po jedenácti letech mlčení přišli v roce 2008 s třetí deskou. Pokud jste ji ještě neslyšeli věřte, že posouvá hranice trip hopu opět o něco dál. Je temná, depresivní a opět úplně jiná než všechna soudobá alba. >>>(celý článek)

 

Historie freescény 3. díl - Czechtek 1994 - 2006

2.7.2009, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

ikonaKdyž se řekne Czechtek, asi každý z nás ví, co to znamená. V paměti nám nejvíce zůstávají hrůzné události z roku 2005, ale i zbylá historie tohoto největšího teknivalu ve střední Evropě je mnohem bohatší a velmi zajímavá. Proto jsem dal dohromady chronologii všech doposud konaných Czechteků (do roku 1999 nazýváno Freeparty) a doplnil ji o odkazy na reportáže, fotky a přidal jsem i sbírku všech letáků :-) >>>(celý článek) / (další články)

 

The Opponent Bros. - "Tvořme společně lepší zítřky!"

28.6.2009, neděle, sekce: rozhovory, autor: [k009], [link]

ikona tobPlzeňský dvoučlenný projekt The Opponent Bros. Asi netřeba dlouze představovat. Jenže v poslední době o nich není vůbec nic slyšet a vypadá to, jako by se s nimi slehla zem. Nedalo mi to a musel jsem zjistit, co se děje a kluky jsem vyzpovídal. Zajímavý rozhovor si můžete přečíst po rozbalení tohoto článku. >>>(celý článek) / (další články)

 

Král popu Michael Jackson zemřel

26.6.2009, pátek, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

michael jackson ikonaVčera odpoledne nás opustil zpěvák a tanečník Michael Jackson :( Král popu zemřel ve věku pouhých 50ti let těsně před plánovaným turné padesáti koncertů. Největší slávy dosáhl v 80.tých letech a stal se jednou z nejzásadnějších hudebních postav dvacátého století. Mezi jeho nejznámnější songy patří např. "Thiller, Bad, Billy Jean, They Don't Care About Us, Black Or White" atd. Král zemřel, ale jeho hudba je nesmrtelná... >>>(celý článek)

 

Videoklip: Ellen Allien - Down

21.6.2009, neděle, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaEllen Allien je současná ikona Berlínské elektronické scény, zakladatelka labelu Bpitch Control, DJka a producentka. Muzice a DJingu se věnujě od roku 1992, label založila v roce 1999 a první album "Stadtkind" (dítě města) vydala v roce 2001, které věnovala Berlínu. Spolupracuje s mnoha dalšími producenty jako např. Apparat. Následující skladba Down vyšla na albu "Thrills" v roce 2005. Příjemný zážitek! >>>(celý článek)

 

Historie freescény 2. díl - Tajemství čísla 23 +...

16.6.2009, úterý, sekce: hudba, autor: [k009], [link]

23 ikoV druhém díle seriálu o historii freescény se budeme věnovat především symbolice čísla 23 a spirále. Stačí zajít na nějakou freeparty a dvacettrojku vidíte všude, na reprobednách, na dodávkách, ještěři (výraz pro mladého návštěvníka freeparty) ji mají fixem napsanou na kšiltovce... Ale proč? >>>(celý článek) / (další články)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz