Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 894

10% 596

11% 656

9% 537

11% 656

10% 596

13% 775

21% 1252
Celkem hlasů: 5963
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 3009x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Edison a jeho Liquid funk mix pro SYLD

2.3.2017, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [PR], [link]

Edison namíchal speciální liquid-funkový mix pro Support your Local deejays! Ten to byl nahrán 14.1.2017 na akci Space Jam Music v baru Buena Vista klubu v Plzni.

 

  >>>(celý článek)

 

Podzimní liquidfunk od Edisona - klacky, listí, ořechy

3.12.2015, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [PR], [link]

Podzim přivál nejen "klacky, listí, ořeřy" ale i stejnojmený drum and basový mix od Edisona. Poslouchej či stahuj v článku!  

 

  >>>(celý článek)

 

JOHN WEAH new set pro NU SKOOL BREAKZ CZ

12.2.2013, úterý, sekce: hudba, autor: [ugcity], [link]

John Weah z noisy pioneers crew namixoval nový set pro NU SKOOL BREAKZ.CZ. Enjoy! :-)

 

  >>>(celý článek)

 

DnB Maskcast 003: Special deep mix by Lookshot

27.1.2013, neděle, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Venku je zima jak prase, každej druhej si už na náledí nějakým způsobem rozsekal, nebo aspoň vysypal nákup, auta fungujou spíš jako saně a od huby nám jde pára tak hustá, že by se dala namazat na chleba. Všemu tomu se ale dá předejít, stačí k tomu křeslo, čaj či káva a nějaká pohodová muzika. Proto ve třetím vydání MaskCastu neuslyšíte žádnej námrsk, ale pěkně pohodičkovej deepek. Rozbalte a pouštějte. A chill out!
  >>>(celý článek)

 

DnB news 2.01 - recenze a ukázky nových tracků

7.1.2013, pátek, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Tak, máme tu rok 2013, a konspirátoři a proroci a apokalyptici a vesmírní lidé si můžou políbit pudel. Akorát mě se*e, že kvůli nepovedený apokalypse jsem pak zas musel do práce. Ku**a! No, čerti stranou, stejně tam jednou všichni spadnem, a dáme se na to, proč tu vůbec tyhle písmenka jsou. Je nový rok a s ním i další ročník DNBN. Pravda, ten první byl tak nějak kratší, ale zdá se, že padl na úrodnou půdu. A tak má smysl pokračovat. >>>(celý článek) / (další články)

 

Track zadara od NEONLIGHT!

4.1.2013, pátek, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Neonlight mají, zdá se, rádi svoje fanoušky, a tak ze svýho "Byte Bites Bit" EP, který vyšlo na den apokalypsy, pouštějí jeden track mezi lidi zadara. Track se jmenuje "True Legends" a je to takovej, abych tak řek, neuro-dance. Nejedná se o žádnou tvrďárnu, ale o líbivej track, kterej si určitě najde cestu do nejširší sféry drum-publika. >>>(celý článek)

 

DNB maskcast 002: Merry F***ing Christmas! by Lookshot

23.12.2012, neděle, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Druhej díl MaskCastu vychází právě dnes s přáním pořádně veselejch řeznickejch vánoc!!! Namíchal jsem vám 17 tvrdších věcí, většinu z nich jste potkali v mejch recenzích (DnB News). Tak si to užijte, pořádně se ke konci roku přežerte a poslouchejte DnB!
Tentokrát si nechám kecy na jindy, takže po rozbalení článku hned poslouchejte! >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.10 + 1.11 - Nové tracky - recenze

19.12.2012, středa, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Dobrej den přeju. Že jsme se dlouho neviděli? Já vím... Pravda jest, že minulý týden se DNBN jaksi nestihly vylíhnout. Bylo to dáno mnoha faktory (končící semestr, moje stěhování, příprava XV:Resurrection, atd.), a prostě to nevyšlo. Fakt sorry. Ale abych nešidil, dneska si dáme double. Nejdřív to novější (minulý týden), a pak se ohlédneme ještě o týden zpět. To abychom neztratili přehled. Takže promněte očiska, bude to dlouhý. >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.09 - Nové tracky - recenze

3.12.2012, pondělí, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Game time! Duelanti se připraví, a... Máme to tu zase, tejden za zádama, a ačkoliv se prej ohlížet zpět nemá, já se přec podívám. A dnes si to dáme tak nějak soutěžně, řekl jsem si, že bychom mohli recenze provést způsobem rozstřelu mezi dvojicemi tracků podobného ražení. Není na co čekat, jdeme to rozstřílet!
  >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.08 - Nové tracky - recenze

28.11.2012, středa, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Tak, máme to tu zase. Zase až ve středu. Sorry, poslední dobou jsem nějak unavenej a musím psát víc věcí (škola, práce, atd.). Tak mě neukamenujte, že budu plácat játra až dneska. A začneme ohlédnutím. Minulý týden jsem spílal prozřetelnosti za to, že jsem se musel bát zanořit někam ruku, abych náhodou nevytáhnul kočičinec místo oblázku...
  >>>(celý článek)

 

DnB news 1.07 - Nové tracky - recenze

20.11.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Při prohlížení katalogů za uplynulý týden (13/11-19/11) jsem si připadal docela zle. Hodně zle. Popravdě, připadal jsem si asi tak zle, jako chlapeček hrající si na archeologa v pískovišti umístěném v oblasti zamořené kočkami. Celkem dost písku a nehorázný kvanta ho-en. Hezkej oblázek aby pohledal.
  >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.06 - Nové tracky - recenze

13.11.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Inu, Mr. Lastweek je fuč, a to nejspíš na furt, mlel totiž něco o New Yorku (taky proto si poangličtil jméno), že je tam poslední dobou docela bordel. I když nevím, jestli to myslel v dobrým nebo ne. Ať tak nebo tak, odjel jenom s kufrem, že prej tam je teď všude materiálu na stavbu dost, a nechal nám jakous takous pozůstalost ve svým polorozpadlým baráku. No, pojďte se podívat, jestli z toho něco použijeme.
  >>>(celý článek) / (další články)

 

Zdarma album Oliver Lowe & Talpas - Peníze Nebo Život 2

8.11.2012, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

Až do příštího čtvrtka, to jest 15. listopadu 2O12 můžete stahovat ZDARMA album Oliver Lowe & Talpas - Peníze Nebo Život 2. Tímto Vás Oliver zve na koncert do pražského Cross klubu.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.05 - Nové tracky - recenze

5.11.2012, pondělí, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Inu, sedmero krkavců jménem Úterý až Pondělí už má pěknej zlámanej náhrobek na hřbitově jménem Minulej tejden, a my se právě se slintem u huby chystáme k exhumaci těch nejšmakovnějších těl. Ostatní schnilotiny necháme krtkům a krysám, my si dáme to mňamkózní masíčko. No sorry, byl Halloween a já jsem z toho furt ještě tak nějak připitomělej... Tady je úroda minulého týdne, tentokráte obzvláště početná.
  >>>(celý článek)

 

Hercules & Love Affair namíchali další DJ-Kicks

4.11.2012, neděle, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

Opět něco pro fanjšmejkry! Berlínský label K7 vydal další díl proslulé série DJ-Kicks. Sestavení  a mixu se chopil Andy Butler pod hlavičkou projektu Hercules & Love Affair. A co na kompilaci naleznete? >>>(celý článek)

 

stahuj dj sety z Planet V & Samurai Music

2.11.2012, pátek, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

Naplňte svoje přehrávače novými sety pocházejí z akce pořádané pod hlavičkou labelu Planet V a Samurai Music. Na party zahrál Roni Size, Marcus Intalex, Break, Dj Die a mnoho dalších.

  >>>(celý článek)

 

DnB news 1.04 - Nové tracky - recenze

29.10.2012, pondělí, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Další týden provanul a máme tu zase nějaké ty novoty. Jestli si pamatujete, jak jsem minule žehral na to, že je toho moc a nevím o čem psát dřív, tak tenhle týden byl úrodnej asi tak, jako lyžařská sezóna na Aljašce. Nic moc pšenice, akorát zima a všude vítr. Přesto se mi povedlo mezi nějakými 400 tracky, který vyšly mezi třiadvacátým a devětadvacátým, udělat pfff asi jenom tři sta devadesátkrát, takže nakonec přece jen je z čeho ušoulat těsto na housky. Teda, na drambajsky.
  >>>(celý článek)

 

DNB maskcast 001: DJ Hanzall (Therapy Sessions CZ)

24.10.2012, středa, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Říká vám něco sousloví Therapy Sessions? Jo, taky si myslím, že je to zbytečná otázka. Je vás dost, co tam pravidelně chodí křepčit, a ještě víc, kteří o tom nějakým způsobem slyšeli. A člověk, kterej tohle všechno běsnění dotáhnul před nějakým tím rokem do (Jižních) Čech, přijal nabídku být hostem v prvním díle mého DNB MaskCastu. Není to náhoda, vždyť další TS je v plánu už 16. listopadu. Abych nezapomněl, ten člověk se jmenuje DJ Hanzall.
  >>>(celý článek)

 

Lookshot má nový promo mix - "Neurotic Metallurgy"

23.10.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Už je to nějakej ten pátek, co jsem vyslal mezi lidi nějakou muziku, a tak se stalo, že jsem ukuchtil další promo mix. Tentokrát ve stylu neurofunku a něco málo temnějšího dnb, samozřejmě s přídechem metalu, ten nesmí chybět. Mix je tentokrát věnován crew z Kunštátu na Moravě v čele se Zdeňkem, za to, že tam dělaj dobrý akce, a za to, že můžem jako undergroundcity.cz být spoluviníky.
  >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.03 - Nové tracky - recenze

23.10.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Chodívám se každý týden projít do lesů, kde rostou samý divný stromy. Všechny mívaj zlomenej kmen, některý i větve, a někde rostou dokonce i takový, co mají místo listů žáby, který jsou na větvích nabodnutý řitníma věncema. V háječku, kam jsem zamířil tento týden, bylo pěkně. Žabích stromů bylo tolik, že to nestojí za řeč, a těch pěknejch vyrostlo víc, než jsem schopnej odvyprávět. Takže jsem musel vybírat. >>>(celý článek)

 

DnB news 1.02 - Nové tracky - recenze

16.10.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Inu, tejden chcípnul, a díky tomu tu je další várka mlácení do vašich hlav... Jinými slovy, vyšlo další kvantum dram'en'bejzu, což mě svádí k tomu, popsat, co se děje v cyborgy napadených místech zeměkoule nebo u žabích rybníčků. Ještě jinými slovy (pro ty, který se*e můj styl psaní), máme tu další várku nových dnb tracků, podívejte, co se urodilo...
  >>>(celý článek) / (další články)

 

DnB news 1.01 - Nové tracky - recenze

9.10.2012, úterý, sekce: hudba, autor: [Lookshot], [link]

Slušilo by se začít po indiánsku. Velký Vůl dlouho mlčel. Ústa jak sešitá a paže jak spoutané, a duchové nepromlouvali. Přišel však čas... A tak se do toho kur*a zase dám. A protože jsem líný pako, udělám si to jednodušší, a nastrčím vám sem nějaký postřehy z pobrouzdávání drum'n'bassovými katalogy. Třeba se mi povede ukázat vám něco, co jste přehlédli, a co byste si za ten dvojdolar i doma rádi pustili. A nebo si to sežeňte jak chcete, nic nenaznačuju... >>>(celý článek) / (další články)

 

Každé úterý EP od labelu !K7 zdarma

5.10.2012, pátek, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

Legendární berlínský label !K7 slaví neuveřitelných 27 let.  Jako poděkování svým příznivcům připravil spousta hudby ZDARMA. Každé úterý si můžete stáhnout jedno EP o dvou skladbách od různých interpretů tohoto labelu. >>>(celý článek)

 

DRS vydal album - I Don't Usually Like MC's But

4.10.2012, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

Již přes 15 let  se  DRS pohybuje na světové scéně coby MC. Jeho universálnost a talent dala vzniknout spousty kolaboracím s mnoha umělci nejen v  drum and basu, ale hip-hopu např. projekt Broke'n'English. >>>(celý článek)

 

stahuj Elite Force Live @ Burning Man 2012

20.9.2012, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [Edison], [link]

 

Na Soudcloud profilu Elite Fore je nyní ke stažení záznam  z festivalu Burning Man 2012. Jedná se o více jak  4 hodiny breakz, house-techna přímo z nevadské pouště. Elite Force tak překonal loňský 3 hodinový set a nabízí ke stažení 256 minut pořádné jízdy. Stahuj či přímo přehrávej v článku.

  >>>(celý článek)

 

John Weah - Android (dj mix 2012)

9.5.2012, středa, sekce: hudba, autor: [John Weah], [link]

Připravil jsem pro vás nový set s názvem Android, nese se v ritmech tech-funku a breaku. Zazní tracky od producentů jako Elite Force, Refracture, Deekline, Felguk, Rektchordz, Ways and Means, Dylan Rhymes. The Loops of Fury, Lee Coombs a další. V současné době pro vás dále chystám free track, který bude ke stažení na mých stránkách a ještě jeden bonus k tomu, máte se na co těšit :) Příjemný poslech! >>>(celý článek)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2023 Undergroundcity.cz