Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 847

10% 564

10% 564

9% 508

11% 621

10% 564

13% 734

21% 1185
Celkem hlasů: 5644
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 1709x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Edison odpovídá k události FeJdR - již 18. března...

17.3.2016, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Poslední rozhovor jsme udělali s kolegou Edisonem, kterého se nám podařilo na poslední chvíli přesvědčit, že by měl také odpovědět na 5 otázek k události FeJdR, která se chystá již tento pátek 18. března v Papírna Plzeň. >>>(celý článek) / (další články)

 

Daniel Cloud odpovídal pro událost FeJdR v Papírně

7.3.2016, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Vyzpovídali jsme plzeňského zástupce rovných beatů pro události FeJdR, kterým je producent, dj a tak trochu i promotér Daniel Cloud. Pro další info sleduj tyto stránky, událost FejdR a samozřejmě Papírna Plzeň.  V přechozích rozhovorech odpovídal Ahz a Myclick. >>>(celý článek) / (další články)

 

Myclick aka dj Face odpovídá pro FeJdR v plzeňské...

24.2.2016, středa, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Dalším kdo opdovídal pro FeJdR je Myclick aka dj Face (moderátor Rádia 1) jehož set doprovodí saxofonista Filip Markes a vokalista mc Manda. Sleduj tyto stránky, událost FejdR a samozřejmě Café Papírna. Již brzy další rozhovor a informace. >>>(celý článek) / (další články)

 

DJs na párty MINUS a jejich hudební tipy!

24.3.2015, úterý, sekce: rozhovory, autor: [ugcity], [link]

DJs, kteří se představí na nadcházející MINUS party tento pátek 27/3 v Jazz Rock Dominik, se s námi podělili o aktuální tipy na tracky, které je baví a pravděpodobně nebudou chybět ani v repertoáru na blížící se události! Nalaďte se na vlnu MINUS a v pátek se na vás těšíme! Startujem již od 20:00! >>>(celý článek) / (další články)

 

M. Šrámek : Jde hlavně o to, otevřít trochu lidem oči!

28.1.2015, středa, sekce: rozhovory, autor: [ugcity], [link]

Support your local deejays je nově vzniklá idea pořádání hudební scény. Celý koncept je zaměřen na umělce z Plzně. A jelikož se další, v pořadí již třetí díl, kvapně blíží, vyzpovídali jsme jednoho z hlavních organizátorů této akce Michala Šrámka a položili mu pár otázek...

  >>>(celý článek) / (další články)

 

SUNSET 2012: rozhovor s Mini da Minx

23.7.2012, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Protože se s ní báječně povídá, protože je to slečna, která to má v hlavě všechno pěkně srovnané a protože to je výborná DJka a bavička, bude nám potěšením MINI DA MINX, která vystoupí v SOBOTU na hlavní stagei na SUNSETU, představit nejen krátkým biem, ale i speciálním letním předsunsetovským rozhovorem. >>>(celý článek) / (další články)

 

Rozhovor se Soul of Man pro festival Sunset!

2.7.2012, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Přinášíme Vám rozhovor s hlavním headlinerem Soul of Manem nadcházejícího festivalu SUNSET! Příjemné počtení!

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Pig Fest: Proč letos není open-air?

14.7.2011, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Proč se letos nekoná Pig Fest Open Air? To je otázka, která trápí nejen pravidelné návštěvníky a milovníky letních festivalů. PF Open Air se samozřejmě konat měl, navázal by na minulé ročníky, kdy každý ze dvou dnů tohoto festu byl zaměřen na jiný styl elektronické hudby. Drum’n’bass stage i sobotní techno stage znala svá hlavní jména, booking několika zahraničních jmen byl potvrzen. >>>(celý článek)

 

Clyn připravuje album!

26.3.2011, sobota, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Přínášíme vám další rozhovor s mladým pražským producentem Radkem, který si říka Clyn. Momentálně připravuje svoje další album, album se jmenuje C-MAN a mělo by vyjít až za dlouho dobu což jsou prázdniny, přesně 1. července roku 2011. Na tomto albu se objeví některá česká jména která by jste mohli určitě znát. Něco o albu i mimo album nám prozradí Clyn v tomto rozhovoru.  >>>(celý článek)

 

JW podcast (January 2011) jako host dj ICE!

17.1.2011, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [John Weah], [link]

Připravil jsem pro Vás novou sérii exkluzivních mixů pro breaks funs. Jedná se o tuzemské ale i zahraniční djs a projekty, kteří do pořadu zasílají special mixy a ke každému vydání nebude ani malé interiview. Tento první díl se zastavil v Krkonoších ve městě Vrchlabí a set nám poslal dj ICE ze sunlab.cz crew. >>>(celý článek) / (další články)

 

Non Limit - Šumavská crew na rozjezdu

17.6.2010, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [Zeal], [link]

Šumavský projekt Non Limit pořádá 26.6.2010 v Klatovech Slash Beatz Night.Na co se můžeme těšit prozradil člen Non Limit     Mc Spiffo v následujícím rozhovoru.

  >>>(celý článek)

 

Rozohovory s Temper D a Opticalem !

22.12.2009, úterý, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Premiérové vydání zimního Pig Festu již klepe na dveře a jelikož jsou ty Vánoce, máme pro vás hned dvojitou porci rozhovorů s hlavními hvězdami zlomené soboty. Optical vzkazuje: „Let's get ready to rumble!" a Temper D dodává: "Zakalíme, bude to jízda!".

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Dreadzone: „Hudbu chceme dělat i za deset let“

20.9.2009, neděle, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Rozhovor s kapelou Dreadzone k příležitosti jediného vystoupení v ČR (v rámci evropského turné). Do Mariánských Lázní, poklidného města relaxace, se chystá energická britská kapela Dreadzone. Pro obyvatele regionu půjde o výjimečnou událost, na kterou se řada z nich chystá. Jak se ale naopak připravuje slavná britská kapela na svou koncertní šňůru po Evropě a co si myslí o českém publiku nám v rozhovoru prozradil zakladatel Dreadzone Greg Dred. Ten zahraje se svou kapelou v kompletním složení už ve středu 23. září v mariánskolázeňském Clubu Na Rampě.
  >>>(celý článek) / (další články)

 

Rozhovor s plzeňskými zástupci na soutěži DJ Masters...

14.7.2009, úterý, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

V období od dubna do června probíhala několikakolová Djská soutěž "DJ MASTERS 2009". Přihlásilo se do ní i několik plzeňských deskotornádovačů. My vám přinášíme rozhovory s dvěma Plzeňáky, Mr.Polem a Lookshotem, kteří se podívali i na závěrečné dvoukolo v Praze. Tím bylo semifimále a zároveň finále v klubu PM. >>>(celý článek)

 

Dj Industrialyzer: “K hraní patří vinyl.”

3.7.2009, pátek, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Sobotním headlinerem letního festivalu Summer Session 5 je portugalský dj, a pravá ruka The Adventa, dj Industrialyzer. V České republice bude vystupovat vůbec poprvé a proto jsme se ho zeptali na pár otázek.

  >>>(celý článek)

 

The Opponent Bros. - "Tvořme společně lepší zítřky!"

28.6.2009, neděle, sekce: rozhovory, autor: [k009], [link]

ikona tobPlzeňský dvoučlenný projekt The Opponent Bros. Asi netřeba dlouze představovat. Jenže v poslední době o nich není vůbec nic slyšet a vypadá to, jako by se s nimi slehla zem. Nedalo mi to a musel jsem zjistit, co se děje a kluky jsem vyzpovídal. Zajímavý rozhovor si můžete přečíst po rozbalení tohoto článku. >>>(celý článek) / (další články)

 

DJ Džejár: „Už jsem starej na promotérské výsery!“

18.5.2009, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Jedním z hostů blížící se velkolepé Warm Up party na festivaly Svojšice a Sundance, který proběhne už tento pátek 22.5. v klubu Alfa v Plzni, je i DJ Džejár, techno a house DJ v jedné osobě a zároveň pořadatelem legendárního festivalu Svojšice. Nám to nedalo a před Warm Upem i samotnými fesťáky jsme položili Džejárovi pár otázek. >>>(celý článek) / (další články)

 

Spiriakos : "Produkce mě hodně naplňuje!"

9.5.2009, sobota, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Jako jeden z hostů Underground City Session, která proběhne již tento pátek 15.5. v Plzni bude producent a techno dj v jedné osobě Spiriakos! Na svém kontě má již pár úspěšně vydaných tracků, spolupracuje rovněž se světoznámím producentem A. Paulem a tento pátek si ho všichni budeme moci poslechnou v plzeňském Neutrálu! Přinášíme Vám tento zajímavý rozhovor, před nadcházející párty! Enjoy!

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Rozhovor s DJkou Elwirou k party Epilepsia v Olomouci

20.4.2009, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Přinášíme rozhovor s DJkou Elwirou, která v pátek 24.4. vystoupí v Olomouci, na party Epilepsia. A čtěte pozorně, už o měsíc později se na tuhle drum and bassuvou ďáblici můžete těšit i v Plzni na připravované party 'Drum', a to 22. května v Neutralu... >>>(celý článek) / (další články)

 

Poslední rozhovor před víkendovým Pig Festem

15.4.2009, středa, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Čtrnácté pokračování Pig Festu s podtitulem Dark Side proběhně 17. a 18. dubna 2009 v plzeňském Pekle. Tento dvoudenní festival ale není jen o djs. Za každým hudebním festivalem stojí celý tým lidí, kteří se snaží ve své branži udělat maximum proto, aby prasátka ráno odcházela s co nejlepším pocitem, že to opět stálo za to. V následujícím rozhovoru se představí jeden z těch, kteří stojí za úspěchem výborné lasserové a vizuální show Honza aka dj Sens z dj-obchodu. >>>(celý článek) / (další články)

 

Tek-No-Bee & Hillywood Brothers - “coffeshop dny“

9.4.2009, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [Mind], [link]

Nekompromisní předvolání do Pekla obdržela i holandská dvojice DJs Tek-No-Be a Hillywood Brothers, kteří se, s blížícím se Pig Festem, čím dál častěji budí z děsivého snu, v němž vidí vprostřed vřavy duchovního na balkóně, který si do dlaně vyřezává široký krvavý kříž, zdvihá ruku a vzývá davy k vykoupení duší zběsilým tancem. Je to náhoda nebo znamení? >>>(celý článek) / (další články)

 

Pig Fest představuje tanečně divadelní skupinu In Narvah

28.3.2009, sobota, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Růženec se rozvine a mlha se před očima rozevře. Ničeho si nevšímáte a jen si po prvních krocích uvnitř uvědomujete, že jste v pekle, nebo snad ráji? V očích se objeví odlesk nespoutaného tance  pekelné plamenů zkrocených divadelně taneční skupinou In Nanrvah a nejdůležitější je, aby nám nezhasl pekelný plamen! >>>(celý článek) / (další články)

 

Otázky před cestou do Pekla - Golpe, Jacker a Crash.

13.3.2009, pátek, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Cesta do Pekla se nezadržitelně blíží! Propustky na onen svět jsou již k dostání a pomyslné světlo na konci tunelu si i pro tento díl připravuje domažlický DJ Obchod Z nejhlubších propastí samotného pekla se vyplíží ti nejděsivější démoni, jejichž děs bude umocněn samotnými ďáblovými pomahači jmény Golpe, Jacker a Crash. >>>(celý článek)

 

Deadly Viperz : „Filmů dáváme několik tejdně“

5.3.2009, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [Mind], [link]

Dvojku Deadly Viperz tvoří kluci Aki a Kin nebo-li djs Akira a Anakin. O tom, že spolu hrají perfektní DnB, se není třeba zmiňovat. V jejich případě každopádně určitě neplatí, že co Peklo jednou schvátí, už nikdy nenavrátí a tak se na ně můžeme těšit 17. dubna na Pig Festu v Plzni! >>>(celý článek) / (další články)

 

Skillz Brothaz: „Na Pig Festu je cítit specifická...

28.2.2009, sobota, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Za plzeňským projektem Skillz Brothaz stojí domažličtí DJs Mind a Drex, kteří původně čistě DJské duo postupem času víc a víc přetvářejí na, jak v rozhovoru sami uvádějí, „něco jako napůl LIVE“ hraní. Poslední dobou se intenzivněji věnují vlastní produkci a předposlední dubnový víkend se Skillz Brothaz představí na čtrnáctém Pig Festu vedle Space DJz. Dost důvodů na to, položit jim pár otázek. >>>(celý článek) / (další články)

 

Vj ShaPe B-DAY : otázky pro DJS

3.2.2009, úterý, sekce: rozhovory, autor: [PR], [link]

Před tolik očekávanou "kulatou" oslavou Vje Shapea, která se koná v oblíbeném bárečku Mazaný Králíček v sobotu 7.2.2009, je tu par titěrných otázeček pro Djs:-)

  >>>(celý článek) / (další články)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2022 Undergroundcity.cz