Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 846

10% 564

10% 564

9% 508

11% 621

10% 564

13% 734

21% 1185
Celkem hlasů: 5643
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2645x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Beatport přešel oficiálně na Beatport PRO

5.2.2015, čtvrtek, sekce: technika, autor: [ugcity], [link]

Počínaje dnešním dnem se neznámější internetový online shop Beatport překlopil na oficiální verzi Beatport PRO. Do současné doby si každý uživatel mohl verzi vyzkoušet, otestovat a případně si již zvolit přechod na beta verzi. Kdo si přeci jen oblíbil verzi starší a nová mu zas až tak nesedí, je možné se stále přihlásit pod tímto odkazem. http://classic.beatport.com/ >>>(celý článek)

 

Nové možnosti Pioneeru

2.5.2009, sobota, sekce: technika, autor: [Sammuell], [link]

Když dj přidá projekci, stane se z něj DVJ. Synchronizace video projekce s hudebním trackem není zrovna nejsnazší záležitost a vybavení pro DVJ není z nejlacinějších. Přesto už na tento způsob produkce přecházejí dýdžejové po celém světě a i u nás se to začíná rozjíždět. DVJ vás vtáhne do dění. >>>(celý článek)

 

3. generace iPod shuffle je na světě

13.3.2009, pátek, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

11. března představila americká firma Apple svůj nový iPod shuffle. Hračička je revoluční v tom, že  vše ovládáte pouze třemi tlačítky na kablíku od sluchátek a o názvu přehrávaného tracku, umělci a playlistu vás informuje hlas nové funkce "VoiceOver". >>>(celý článek)

 

Apple představil nový notebook

14.10.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Dnes americká firma Apple představila světu zbrusu nový a dlouho očekávaný Macbook. Jedná se o velice výkoný stroj se 13,3 palcovým monitorem a grafickou kartou NVIDIA GeForce. Revoluční novinkou je to, že jeho tělo je vyrobeno pouze z jednoho kusu hliníku. >>>(celý článek)

 

Konec DJs?

16.9.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

No, to snad nehrozí, ale lidé vymýšlí různé věci, jak si usnadnit život. Jednou z nich je i plně automatická party mašina, která umí jak světelnou show, tak vám i něco namíchá z hudební produkce. Takže proč si neudělat party doma nebo v garáži se sousedy?               >>>(celý článek)

 

Nový iPod nano

9.9.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Dnes americká firma Apple představila světu nový iPod nano. Tento brilantní kousek si můžete pořídit již za 150 dolarů. Prozatím se vyrábí ve verzích 8GB a 16 GB a vybírat můžete z devíti barevných provedení. Baterie by vám měla vydržet 24 hodin přehrávání hudby nebo 4 hodiny videa. >>>(celý článek)

 

Tančící SONY Rolly

30.8.2008, sobota, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Japonská firma Sony v loňském roce vypustila do světa zajímavé reproduktory s podporou A2DP profilu a 2GB pamětí. To nejpozoruhodnější však na vás čeká až po zapnutí přístroje...   >>>(celý článek)

 

Budoucnost v DJingu?

28.8.2008, čtvrtek, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Technologie obecně jde stále dopředu. I pro DJs se vymýšlí inovace a různá usnadnění. Představte si zařízení, které je něco napůl mezi CD přehrávačem a MIDI kontrolerem s dotykovou obrazovkou. Představuji vám ATTIGO TT.  >>>(celý článek)

 

Korg DS-10 aneb hudební studio v kapse

13.8.2008, středa, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Pokud děláte, nebo chcete dělat hudbu, co byste řekli tomu, kdybyste mohli tvořit kdykoliv a kdekoliv, a to s hračkou, která se vám vejde do kapsy a svými možnostmi se nemusí vůbec stydět! Představuji vám software Korg DS-10. 
       >>>(celý článek)

 

iPhone 3G jako pomocník pro producenty?

2.8.2008, sobota, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

O iPhonu od společnosti Apple snad slyšel již každý. Jeho verze 3G se k nám řítí, stejně tak jako konečně jeho oficiální prodej. Věděli jste ale, že pomocí tohoto telefonu můžete i skládat hudbu? Pokud ne, podívejte se na dvě aplikace, které vypadají přinejmenším zajímavě.   >>>(celý článek)

 

Zlepšovák Jeffa Milligana pro Serato Scratch

1.8.2008, pátek, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Známý DJ a producent Jeff Milligan, čtyř-gramcový specialista, používající při svých vystoupeních program Serato Scratch, vymyslel inovaci, která mu přinesla úsporu času při hraní. O co tedy jde?     >>>(celý článek)

 

Yamaha Tenori-On - hračka pro producenty z budoucnosti

23.7.2008, středa, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

V dnešní době, kdy by producentem chtěl být každý, sem tam přijde novinka, která doslova vyráží dech. Ano, musíme si zvyknout, že staré analogové mašinky začínají být trochu "old-school", a začínají se vyrábět přístroje, které na první pohled vyrážejí dech. Jedna z nich je i Yamaha Tenori-On. A co že to vlastně je? >>>(celý článek)

 

S KORG KM-402 i na náročné turné...

22.7.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Mind], [link]

Nový mixér KM-402 a KM-202 KOASS v sobě unikátním způsobem spojuje efekty a revoluční uživatelské rozhraní KAOSS PADu se šesti různými typy ekvalizéru a nastavitelnou cross-fader křivkou. >>>(celý článek)

 

Technická recenze: sampler Redsound SoundBITE Pro

27.6.2008, pátek, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Když se řekne sampler, někdo si představí jen "nějaké" vybavení do studia, pro producenty, nebo jen hračku navíc. Ovšem někomu se, třeba jako mě, okamžitě rozzáří oči. Přeci jen vše není pouze o gramofonech, CD přehrávačích a mixpultech. Proto jsem měl obrovskou radost, když jsem dostal šanci si vyzkoušet další produkt, který právě spadá do kategorie "studio".  >>>(celý článek)

 

 

Zvuková karta M-Audio ProFire Lightbridge

21.5.2008, středa, sekce: technika, autor: [Cloud], [link]

Firma M-Audio má pro vás výkonné řešení pro digitální audio propojení počítače s okolním světem pomocí sběrnice FireWire.

 

  >>>(celý článek)

 

 

Laserworld CS-500 RGY

26.3.2008, středa, sekce: technika, autor: [Cloud], [link]

Club série: Plug ´n´Play laserové projektory se zelenou výkonnou DPSS laserovou diodou nebo RGY & RGB multibarevným mixovacím systémem! Všechny laserové projektory přesvědčí úžasným cena/výkon poměrem a vysokou mobilitou. Ovládání přes DMX nebo ILDA připojení do počítače. Díky jejich výkonu a 20k Laserworld Scan systému vytvoří úchvatnou laser show. Všechny Club lasery mají 128 základních efektů a až 16 DMX kanálů. >>>(celý článek)

 

 

LCD panel Eizo SX2461W

9.3.2008, neděle, sekce: technika, autor: [ugcity], [link]

Tento 24" širokoúhlý monitor přichází se skvělým výkonem a výborným zobrazením, je to ideální zařízení pro práci s grafikou, editaci videa, kreslení v CAD/CAM aplikacích a pro úpravy digitálních fotografií. FlexScan SX2461W zobrazuje 95% Adobe RGB barevného prostoru, takže dokáže zobrazit většinu barev v Adobe RGB módu. >>>(celý článek)

 

 

Numark HDX

15.2.2008, pátek, sekce: technika, autor: [Cloud], [link]

Numark HDX je prvním a jediným HD/CD/MP3 přehrávačem na světě. Jako ovládací prvek slouží 12“ talíř poháněný motorem s vysokým kroutícím momentem a skutečná vinylová deska. Vše jen proto, aby bylo ovládání HDX co nejpřirozenější. Nyní se již nemusíte tahat s obrovským množstvím hudby na různých médiích, ale můžete naopak rozšířit objem a pestrost skladeb ve vaší knihovně. >>>(celý článek)

 

 

Technická recenze - M-Audio Torq Xponent

13.2.2008, středa, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

MIDI kontrolery v dnešní době získávají stále větší popularitu, je to i logické s rozmáhajícím se stahováním skladeb z internetu – mám na mysli legální placené stahování. Na trhu se objevují stále nové a je už opravdu z čeho vybírat. V této recenzi se podívám na zoubek počinu od firmy M-Audio, a to kontroleru Torq Xponent.  >>>(celý článek)

 

 

Nový a sexy Apple MacBook Air

17.1.2008, čtvrtek, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Před nedávnem firma Apple představila nejtenčí notebook na světě nazvaný MacBook Air. O tom, že je to vskutku povedený a velice pohledný laptop, se můžete přesvědčit sami z fotografií a Tv reklamy. Pokud vás zajímají konkrétní parametry této roztomilé placky, doporučuji navštívit stránky www.apple.com >>>(celý článek)

 

 

KAOSS PAD KPE entrancer

13.1.2008, neděle, sekce: technika, autor: [Mind], [link]

Pracujte s vizuálními obrázky v reálném čase pouhým dotykem konečků prstů. KAOSS PAD Entrancer je nezbytnou součástí výbavy každého, kdo se zabývá kombinací obrazu a zvuku.

  >>>(celý článek)

 

 

Videomix Edirol V4

8.1.2008, úterý, sekce: technika, autor: [shaPe], [link]

V4 má čtyři obrazové vstupy první a druhý obrazový vstup je S-video prioritní, první až čtvrtý kompositní. Dva samostatné digitální synchronizéry (TBC) zajišťující korektní přepínání asynchronních vstupů (VHS, Hi8, DV, PC). Připojit lze širokou škála obrazových zdrojů od VHS přes digitální formáty až po výstup z grafických karet počítačů.  >>>(celý článek)

 

 

Mixážní pult Pioneer DJM-400

6.1.2008, neděle, sekce: technika, autor: [Cloud], [link]

DJM-400 kombinuje klíčové prvky trhem prověřených profesionálních DJM mixerů Pioneer s novými funkcemi, jakými jsou např. rytmické efekty a in-loop. >>>(celý článek)

 

 

Technická recenze gramofonu Reloop RP-6000 MK6 B

28.12.2007, pátek, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Dostal se mi do ruky nový gramofon od firmy Reloop, kterou jsem si díky posledním modelům kvalitní DJ techniky docela oblíbil. Proto jsem byl zvědav, zda jejich zvyšující se kvalita potrvá.    >>>(celý článek)

 

 

Hledat
Partylist

(c) 2022 Undergroundcity.cz