Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 707

10% 442

9% 398

9% 398

10% 442

9% 398

14% 618

22% 972
Celkem hlasů: 4417
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2940x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

video: Makoto & Deeizm in da Bush

5.5.2009, úterý, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Pod nadpisem je k vidění video z dubnového vystoupení Makoto & Deeizm in da Bush v pražském klubu Roxy. Video natočil Shimik.

  >>>(celý článek)

 

Videoklip: Bong-Ra - 666MPH

27.4.2009, pondělí, sekce: videa, autor: [k009], [link]

V dnešním videoklipu se budeme řítit zběsilou rychlostí. Bong-Ra patří mezi nejznámější breakcorové producenty, ale jeho tvorba čerpá i z hip hopu, junglu, ragga a třeba i z grindu. Song 666MPH je z desky "Bikini Bandits, Kill! Kill! Kill!" z roku 2003, kterou považuji za jednu z nejlepších od tohoto nizozemského producenta. Ten samý rok vyšlo EP "Breakcore A Go-Go!", kde skladbu remixuje Lolita Storm, Panacea, Aphasis a FFF Vs. Dionysos. Příjemnou podívanou! >>>(celý článek)

 

Videa z Pig Fest : Dark Side (sobota)

21.4.2009, úterý, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám pár videí ze sobotního techno dílu.

 

  >>>(celý článek)

 

Videoklip: Pet Shop Boys - Love Etc.

10.4.2009, pátek, sekce: videa, autor: [k009], [link]

Pro někoho jsou Pet Shop Boys nechutným přežitkem 80. let. Na druhou stranu pro někoho jiného jsou Pet Shop Boys neodmyslitelnou ikonou elektronické muziky. Ať už patříte do jakékoli této skupiny, rozhodně musíte uznat, že se zapsali do podvědomí mnoha posluchačů a pro některé z nich to byl koncem 80. let možná první kontakt s elektronikou. Kdo by neznal Go West nebo It´s A Sin... >>>(celý článek) / (další články)

 

video Deadly Viperz @ X-Treme Violation 8

23.3.2009, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Máme zde prvni materiál z X-Treme Violation 8 aneb  oslava narozenin čarodějnického mistra Lookshota. Pod článkem je ke zkouknutí videjko nerozlučné dvojce Deadly Viper, kteří dobře vědí jak udržet plný parket. >>>(celý článek) / (další články)

 

Burial - Wounder & Ghost Hardware

22.3.2009, neděle, sekce: videa, autor: [k009], [link]

burialKdyž jsem se poprvé setkal s Burialovou tvorbou, pustil jsem si jeho album jako doprovod k práci. A ejhle, musel jsem přestat pracovat, nešlo to. Zůstal jsem sedět a poslouchal jsem jeho skladby stále dokola a poslouchám je dodnes. >>>(celý článek)

 

Nový Star Trek bude mít premiéru 7. dubna

21.3.2009, sobota, sekce: videa, autor: [k009], [link]

Ještě v tomto století vypukne na naší planetě 3. světová válka. Na jejím konci zůstanou zbytky lidstva na zpustošené a chudé planetě. Bláznivý vědec Zefram Cochrane ve snaze vydělat si na alkohol, vymyslí raketu na warpový pohon a na pár okamžiků s ní vyletí do vesmíru. V tu chvíli letí jen pár světelných let od Země mimozemské plavidlo, které zachytí Cochranovu raketu a vydá se za ní Zemi. >>>(celý článek)

 

X-Treme Violation doporučuje: dnb step videa

19.3.2009, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Lookshot], [link]

Všichni drumíkáři se už určitě těší na páteční junglovačku v plzeňském neutralu. Kdyby si někdo z vás, se kterými se tam potkáme, nebyl jist, jak se vlastně na tuhle hudbu pohybovat, po rozbalení článku může načerpat inspiraci... A jen připomínáme: zítra v pátek 20.3. v Neutralu začínáme bláznit v 19:00 hodin! >>>(celý článek)

 

COOL je nová televizní stanice

12.3.2009, čtvrtek, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Budete mít možnost pobavit se u legendárních a celosvětově proslulých seriálů jako je Futurama, zvednout si hladinu adrenalinu v krvi nebezpečně rychlou jízdou v sérii Top Gear anebo nás vtipnou formou poučí o věcech, o kterých málokdy přemýšlíme britská série Brainiac. Start 1.4.2009. Současný PROGRAM. Mapa pokrytí ZDE.

 

Film : 2012

30.1.2009, pátek, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Rok 2012 je posledním rokem mayského kalendáře a podle mnoha lidí tedy i rokem konce světa. A zdá se, že na temných předpovědích něco bylo - přicházejí náhlá zemětřesení, hurikány, výbuchy sopek... Na Zemi vypuká panika a hlavní hrdinové musejí zjistit, co svět doopravdy čeká. Nikdy předtím nebylo datum v historii tak významné pro tolik kultur, pro tolik náboženství, vědců a vlád. 2012 je epický příběh (od tvůrců „Den nezávistosti a „Den poté") o globální katastrofě, která s sebou přinesla konec světa. Doplněno ještě o dokument o věštcích, kteří rok 2012 předpovídali. >>>(celý článek) / (další články)

 

Film : Control

16.1.2009, pátek, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Anton Corbijn, který se vypracoval na tvorbě hudebních videoklipů předních světových kapel, se pustil do biografického dramatu o  svém oblíbenci Ianu Curtisovi, legendárním frontmanovi post-punkových Joy Division. Snímek s bohatou hudební složkou podle knižní předlohy Curtisovy manželky zaujme i diváky, kteří se s Joy Division doposud nesetkali. >>>(celý článek)

 

Videa z Welcome Sammuell Benx

15.1.2009, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Přinášíme vám videa, které natočil Lucky Luke při veselici v Neutralu Welcome Sammuell Benx.

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

DJ bez rukou? A proč ne...

23.12.2008, úterý, sekce: videa, autor: [Tomas Drex], [link]

Myslíte, že k tomu, abyste mohli být DJs, potřebujete ruce? Tak to vás vyvedu z omylu. Španělský 40 letý DJ Pascal Kleiman je nepotřebuje. Plně si vystačí jak v životě, tak při hraní jen s nohami. A že se mu to daří se můžete přesvědčit z následujících videí - jedno z klubu a jedno ze španělské soutěže talentů. >>>(celý článek)

 

Film : Akta X - Chci uvěřit

17.12.2008, úterý, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Agenti FBI Mulder a Scullyová vyrážejí za dalším případem, jehož vyšetřování nás zavede do světa paranormálních jevů. Na příběh jako takový je zatím uvaleno informační embargo a ani z prvních zveřejněných záběrů není příliš jasné, čemu budou agenti na stopě tentokrát. Jasné ale je, že od posledního filmu uplynulo už 10 let a poslední televizní série se na obrazovkách objevila v roce 2002 a za tu dobu se svět okolo nás výrazně změnil. Stejně jako se změnili a zestárli naši hrdinové. >>>(celý článek)

 

Film : Nepříjemná pravda

14.12.2008, neděle, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Všichni sedíme na časované bombě! Pokud mají pravdu pesimistické hlasy, představované drtivou většinou světových klimatologů, máme přibližně deset let na to, abychom odvrátili ekologickou katastrofu nedozírných rozměrů, kterou by doprovázelo extrémní počasí a jež by nenávratně změnila tvář naší planety a život na ní. Pokud jste se teď zarazili, určitě vás zaujme hit filmového festivalu v Sundance, Nepříjemná pravda režiséra Davise Guggenheima. >>>(celý článek)

 

video : OSI feat. Drzewo - Škoda Song

6.12.2008, sobota, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

To že se dobrá, nejen elektronická hudba dělá pouze na západě již bylo dávno vyvráceno. Je to vidět na úspěších českých, východoevropských hudebníků a producentů. Při takovém pátrání co se děje u našich sousedů jsem narazil na zajímavý videoklip, který je částečně spojen s naší zemičkou. >>>(celý článek)

 

Videa 2. narozeniny Brokenbeatzz

1.12.2008, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

První várku videí z 2. narozenin Brokenbeatzz v klubu Neutral můžete shlédnout pod článkem. Už teď se můžete těšit na 19. prosinec. Uskuteční se poslední Brokenbeatzz roku 2008.  Show na 3 gramofony si na vás chystá Philip TBC.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Horsefeathers City Jib 2008 + video

25.11.2008, úterý, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Už potřetí ožije centrum západočeské metropole tím nejlepším snowboardingem minimálně evropské úrovně. Po dvou letech v atriu Kulturního domu se celá akce pro letošek přesouvá přímo na náměstí Republiky do těsného sousedství dalšího symbolu Plzně, majestátního gotického chrámu sv. Bartoloměje. >>>(celý článek) / (další články)

 

Film : Den, kdy se zastavila Země

14.11.2008, pátek, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Remake filmu z roku 1951. Mimozemšťan Klaatu (Keanu Reeves) přicestuje na Zemi s jediným úkolem - zachránit ji. Lidstvo totiž svými válkami ohrožují mír v celém vesmíru. Pokud tedy války ihned neukončí, bude muset Klaatu přistoupit k nejtvrdšímu opatření - planetu Zemi vymazat z mapy vesmíru... >>>(celý článek)

 

Videa Break4Beats Soul:ution

10.11.2008, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Pod článkem konečně Edisonova videa z Break4Beats Soul:ution. Pokud někomu uniklo o jakou akci vůbec šlo, kdo tam hrál a chce vidět fotky, tak více v přechozích článcích na tomto webu. >>>(celý článek) / (další články)

 

Videa z Pig Fest : Wonderful Weekend

8.11.2008, sobota, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám videa, natočená naší redakcí z posledního vydání párty Pig Fest.

 

  >>>(celý článek)

 

Style Wars - dokument o graffitech

6.11.2008, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Cloud], [link]

Style Wars, jednoduchý a zcela výstižný název pro dokumentární film zabývající se graffiti. Seznámí vás s tehdejšími "writery", dnes již legendami: Dondim, Seenem, Seakem a dalšími. Zažijete výlety do tunelů metra a tmavých ulic, zjistíte jaký mají názor na toto téma nejen příznivci a tvůrci vizuálních děl ale i odpůrci ze stran veřejnosti, policie a vlády.  >>>(celý článek)

 

Terminator Salvation již za rok

30.10.2008, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Cloud], [link]

Již za rok nahlédneme díky pokračování slavné trilogie do temné budoucnosti, kde se lidé snaží přežít útoky vražedných terminátorů vedených zákeřnou inteligencí Skynetem. Po režisérských mistrech Jamesi Cameronovi a Jonathanu Mostowovi na režísérskou židli usedá režísér působící pod pseudonymem McG. Rozhodně se nemůžeme těšit na Arnolda Schwarzeneggera coby terminátora, za to se však můžeme těšit na Christiana Balea v roli vůdce lidstva - Johna Connora. Válka za svobodu pokračuje... >>>(celý článek)

 

Red Snapper - Some Kind Of Kink

30.10.2008, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Cloud], [link]

Už nějaký ten pátek se ví o tom že namísto původně anoncovaných Junior Boys vystoupí na festivalu Electronic Beats skupina Red Snapper. Ta se zformovala v Londýně už v roce 1994 a v následujících sedmi letech vydali tři řadová alba, remixovali například skladby skupiny Garbage a vyjeli na turné s Bjork nebo The Prodigy. Jejich těžko definovatelný zvuk, který balancuje na hranici afro jazzu, hip hopu a funku, si můžou zájemci poslechnout i na novém mini albu A Pale Blue Dot. Jako malý předkrm před listopadovým Electronic Beats festivalem se zde mužete juknout na jeden z mála videoklipů této britské partičky. >>>(celý článek)

 

Alvik - Live Sessions na Radiu Wave + videa

23.10.2008, čtvrtek, sekce: videa, autor: [PR], [link]

S podzimním počasím přicházejí melancholické večery doprovázené příjemnou hudbou, které se však nemusejí odehrávat jen doma! V karlínském Studiu A vystoupí v rámci Radio Wave Live Sessions mezinárodní nu-jazzová kapela Alvik V sobotu 25. října 2008 od 20.00 hodin můžete být při tom. Pokud si však vyberete útulnost svého obydlí, poslechněte si koncert na www.wave.cz! >>>(celý článek) / (další články)

 

Video o Adam Beyerovi

15.9.2008, pondělí, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Švédský guru Adam Beyer navštíví 30. Apokalypsu, a všem fanouškům nabízíme ke shlédnutí 12 min. videorozhovor.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

starší články:
|<<<   <<   1   2   [3]   4   5   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz