Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 696

10% 435

9% 392

9% 392

10% 435

9% 392

14% 609

22% 958
Celkem hlasů: 4353
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 1686x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Dokument - Andreas Clauss: O penězích a právu

10.2.2010, středa, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Co je současná finanční "krize", kým je vyvolána? a komu nejvíce pomohla? Mají peníze nějakou skutečnou hodnotu nebo to jsou jen bezcenné vytisknuté papírky? Názor si udělejte sami, ale tento dokument stojí rozhodně za zkouknutí! >>>(celý článek)

 

Film : Muž, který sázel stromy

26.1.2010, úterý, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Není důvod se dlouze rozepisovat, každý nechť si z filmu vezme to, co sám uzná za vhodné.

 

  >>>(celý článek)

 

Drum'n'bass that rocks vol.3 - videa

23.1.2010, sobota, sekce: videa, autor: [Lookshot], [link]

 Tak, dnes se vracíme s dalším dílem seriálu "Drum'n'bass that Rocks"! Po rozbalení článku vás čeká hned šest videí, na kterých zapracovali autoři jako Plan B, Chase & Status, The Quemists, Pendulum nebo Concord Dawn. Všechny tracky, které ve videích uslyšíte, jsou zároveň součástí mého repertoáru, takže se i dozvíte, co můžete slyšet, přijdete-li někdy shlédnout moje vystoupení.

  >>>(celý článek)

 

Dokument - The Union: The Business Behind Getting High

9.1.2010, sobota, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Proč je marihuana špatná a proč je horší než alkohol nebo cigarety? Pokud jste marihuanu nikdy nezkusili, nabízí se odpověď "Protože je to fetování stejně jako heroin". Pokud jste ale marihuanu zkusili, sami nejlépe víte, že člověk nemá potřebu nic si dokazovat jako u alkoholu a není problém marihuanu kdykoli přestat užívat narozdíl od cigaret. >>>(celý článek)

 

Pár videjek z Full Stepu

26.12.2009, sobota, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Na Štědrý den se konala v Moskytu v Domažlicích vánoční kalba. Skvělou atmosféru dokumentuji pár přidanýma videjkama. :-)

 

  >>>(celý článek)

 

Další videorozhovory před Pig festem

20.12.2009, neděle, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Video-rozhovory s djs Hanzall, Akira a Jay Back a Efendy před Pig festem. Enjoy

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Drum&bass That Rocks vol. 2: Prodigy, Coldplay, Pendulum...

26.11.2009, čtvrtek, sekce: videa, autor: [Lookshot], [link]

Pro dnešek jsem se podíval zase po nějakých bláznivinách pro oko i ucho, takže se připravte na "Drum&Bass That Rocks! volume 2"... Tentokrát máme na talíři tohle: Coldplay, Pendulum, The Prodigy, Sub Focus, The Qemists, Zoe Devlin Love.. Do Toho!!! >>>(celý článek) / (další články)

 

THERAPY SESSIONS: Last info a videorozhovor s headlinerem!

13.11.2009, pátek, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Drum and bassový výplach bedny THERAPY SESSIONS v pátek 13. listopadu je na spadnutí:) Přinášíme vám line-up, poslední důležité informace a jako bonus videorozhovor s Justinem z Counterstrike. Čtěte! >>>(celý článek)

 

Bono pěl masám. Na koncert U2 "přišlo" 10 milionů lidí

9.11.2009, pondělí, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Už před dvěma týdny, kdy kalifornský koncert irské legendy U2 přenášel živě portál YouTube, bylo jasné, že půjde o jednu z největších událostí v historii internetu. A tou se také stal. Doslova. Provozovatelé populárního videoserveru nyní zveřejnili první údaje o počtech fanoušků, kteří koncert z kalifornské Pasadeny sledovali online. A ukázalo se, že šlo o největší živý přenos v historii YouTube. Záznam z tohoto koncertu můžeš exkluzivně sledovat ZDE nebo U2 official  youtube kanál zde. >>>(celý článek)

 

Drum&Bass that rocks vol.1: Awaking State (bio + videa)

7.11.2009, sobota, sekce: videa, autor: [Lookshot], [link]

Neměl jsem doma co dělat, a tak jsem si řek, že se s vámi podělím o nějakou tu muziku... Rozhodl jsem se pro punk-rock-alternative-dnb kapelku Awaking State z Kanady, jejichž remixované tracky najdete i v mém top výběru, a kdo mě někdy poslední dobou slyšel někde hrát, možná si i vzpomene. Čtěte dál jejich bio a podívejte se na videa... >>>(celý článek) / (další články)

 

Video sety D&BTV Live 75 @ East Village London

4.11.2009, středa, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Britský portál Drum&BassArena v těchto dnech představil svoji kompilaci Anthems 2009. K této příležitosti se uskutečnila akce D&BTV Live Special z East Village, Londýn. Vystoupili zde Blame, J Majik & Wickaman, SPY, Stamina MC, Artificial Intelligence, MC Stapleton. My vám nabízíme ke shlédnutí plnohodnotná videa z akce, která výše zmíněný portál zveřejnil na svém info kanálu. Přejem příjemný poslech setíků.
>>>(celý článek)

 

Film : District 9

22.9.2009, úterý, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

District 9 je příběh o inteligentní formě mimozemského života, která je přinucena shodou okolností strávit nějaký čas na zemi. Život na naší zelené planětě ovšem není zdaleka tak přívětivý jak by se mohlo na první pohled.

  >>>(celý článek)

 

Film 2012 - nové upoutávky!

5.9.2009, sobota, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Listopadová premiera filmu 2012 od Rolanda Emmericha ( známe také z Den Poté, Godzila, Hvězná Brána ) se blíží. Přinášíme další dvě nové upoutávky k tomuto filmu a jisté je to, že se máme opravdu na co těšit!

  >>>(celý článek) / (další články)

 

video : United Flavour v Zach´s Pubu

14.8.2009, pátek, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Jak to vypadalo na čtvrtečním koncertu United Flavour v Zach´s Pubu můžete shlédnout v níže přiloženém videu. Přestože zahrádka u Zacha praskala náporem fanoušků, vládla na místě velmi uvolněná atmosféra. Nikomu nevadilo, že je zde trošku těsněji a všichni se skvěle bavili. Uprostřed toho velkého davu mával človíček velkou rastamanskou vlajkou. >>>(celý článek) / (další články)

 

Myslivecký Halali Hip Hop by Lumír Tuček

29.7.2009, středa, sekce: videa, autor: [k009], [link]

myslivecNásledující video nepotřebuje žádný velký komentář. Je z pořadu Na Stojáka, který vysílá HBO a někteří mladí hip hopeři by si z něj měli vzít příklad :-) Příjemnou podívanou!

  >>>(celý článek)

 

Video Aleš Bleha o Summer Of Love 2009

28.7.2009, úterý, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Pomalinku a jistě se blíží 13. ročník legendárního festivalu Summer Of Love. K této příležitosti pro vás pořadatel Aleš Bleha připravil dvě videa. V prvním hovoří nejen o přípravách letošního ročníku (pořízen na pražském Střeleckém ostrovu) a v druhém vám představí festival park Hradec Hrálové, kde se uskuteční SoL. >>>(celý článek) / (další články)

 

Video: Let It Roll open air 2009

27.7.2009, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Velký drum & bassový svátek je za námi a já děkuji pořadatelům za vynikající práci a účinkujícím za jejich výkony. Poděkovaní patří též počasí za to, že nás šetřilo a moc jsme nezmokli. Též posílám pozdrav slovenským fanouškům DnB, kterých bylo požehnaně a podpořili LiR. >>>(celý článek) / (další články)

 

S.O.I.L v Zach´s Pubu

27.7.2009, pondělí, sekce: videa, autor: [Edison], [link]

Skupina S.O.I.L vystoupí v úterý 28.7.09 v plzeňském Zach´s Pubu. V předchozím článku byla řeč o Portishead. I takto by se dala charekterizovat tato skupina. Nejčasteji jsou označováni jako nu-jazz, a to celkem přesně, protože v sobě mají jazzový feeling, k nálepce trip hop jim ale scházi více lámaných beatu a chybí scratchovaní. Ke shlédnutí vám nabízíme video S.O.I.L v pořadu Music blok (ČT2) a videoklip. >>>(celý článek) / (další články)

 

Video: Portishead - Small

26.7.2009, neděle, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaBristká trip hopová skupina Portishead nepatří mezi ty, které vydávájí desky rok co rok. Od založení v roce 1994 jim v loni vyšlo terpve třetí řadové album nazvané příhodně Third. Jenže Portishead nevydávají jen tak ledajaká alba. V roce 1994 s albem Dummy postavili základy trip hopu a v roce 1997 s bezejmenným albem jen potvrdili svoji hudební kvalitu. Po jedenácti letech mlčení přišli v roce 2008 s třetí deskou. Pokud jste ji ještě neslyšeli věřte, že posouvá hranice trip hopu opět o něco dál. Je temná, depresivní a opět úplně jiná než všechna soudobá alba. >>>(celý článek)

 

ANIMAL EXISTENCE 2009 - trocha historie

17.7.2009, pátek, sekce: videa, autor: [PR], [link]

Před týdnem jsme vás informovali o návratu ojedinělé akce ANIMAL EXISTENCE pořádané na podporu iniciativy organizace SVOBODA ZVÍŘAT. V pátek dne 4.9.2009 se vyhlídka "NA HORIZONTU" nad Plzní Božkovem/Koterovem stane opět dějištěm netradičního hudebního happeningu. Dnes se pomocí videí podíváme trochu do historie této multižánrové akce pořádané projektem THE OPPONENT BROS. >>>(celý článek)

 

Film : Veřejní nepřátelé

7.7.2009, úterý, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Adaptace knihy Bryana Burrougha; PUBLIC ENEMIES: AMERICA'S GREATEST CRIME WAVE & THE BIRTH OF THE FBI, mapující nejtvrdší období velké hospodářské krize
, se točí okolo světoznámého gangstera Johna Dillingera (Johnny Depp) a jeho skupiny, jejíž součástí byli John "Zrzek" Hamilton (Jason Clarke), Homer Van Meter (Stephen Dorff) a Alvin Karpis (Giovanni Ribisi). >>>(celý článek)

 

Videoklip: Ellen Allien - Down

21.6.2009, neděle, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaEllen Allien je současná ikona Berlínské elektronické scény, zakladatelka labelu Bpitch Control, DJka a producentka. Muzice a DJingu se věnujě od roku 1992, label založila v roce 1999 a první album "Stadtkind" (dítě města) vydala v roce 2001, které věnovala Berlínu. Spolupracuje s mnoha dalšími producenty jako např. Apparat. Následující skladba Down vyšla na albu "Thrills" v roce 2005. Příjemný zážitek! >>>(celý článek)

 

Ochutnávka z poslední desky od Combichrist

3.6.2009, středa, sekce: videa, autor: [k009], [link]

Dnešní klip bude od drsné dark electro & industrial formace Combichrist. Kapela vznikla v roce 2003, je původem z Norska a nyní sklízí úspěchy hlavně v USA, kde se také usídlila. Zakladatelem je Andy LePlegua, který stál u zrodu i jiné dark electro kapely "Icon of Coil" a jako sólista vystupuje pod pseudonymem "Panzer AG".

  >>>(celý článek)

 

Technohead - I Wanna Be A Hippy

27.5.2009, středa, sekce: videa, autor: [Mind], [link]

Zábavný videoklip z roku 1995 kapely Technohead. Technohead tvořil manželský pár Lee Newmanová a Michael Wells. Song I Wanna Be A Hippy vyšel na cd Headsex. Konec dua se datuje 4. srpna 1995 smrtí Lee. Tak se bavte

  >>>(celý článek)

 

The Bug - Poison Dart & Aktion Park (feat. Warrior Queen)

21.5.2009, čtvrtek, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikonaS dnešním videem se ponoříme do vod surového dancehallu a dubstepu. The Bug je hlavní projekt Londýnského producenta Kevina Martina, který se mimo jiné skrývá i za digital hardcorovým projektem "Curse of Golden Vampire", nebo za pseudonymem "Techno Animal". Projekt The Bug čerpá z dubstepu, dancehallu, hip hopu a dokonce i z noisu. Skoro každý track je společný s nějakým vokalistou, v následujích dvou klipech se jedná o vokalistku Warrior Queen. >>>(celý článek)

 

Video: Modeselektor feat. Otto Von Schirach - Hyper Hyper

6.5.2009, středa, sekce: videa, autor: [k009], [link]

ikoCo vznikne, když vezmete starý hit Hyper Hyper od Scooteru, přidáte k tomu nápady německého projektu Modeselekor a mistra mash-upu Otto von Schiracha? Geniální cover verze s nádechem tvrdého electra, breaku, trancu a hardcoru. Přesvědčete se sami. >>>(celý článek)

 

starší články:
|<<<   <<   1   [2]   3   4   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz