Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 723

10% 452

9% 407

9% 407

10% 452

9% 407

14% 633

22% 994
Celkem hlasů: 4520
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 1690x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Pig Fest - interview s Ortin Cam

1.10.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Méně než měsíc zbývá do začátku Pig Festu nové generace. Plzeňské Peklo bude obsazeno příslušníky prasečí rasy po celý víkend 24.-25.října 2008, přičemž pátek bude patřit pátrání v kvadrantu D´n´B a v sobotu se pustíme do boje s Klingony v oblasti známé pod názvem techno. Z hlubokého vesmíru k nám zavítají kapitán Aphrodite, poručík Ortin Cam a devátá ze sedmi djane Clodagh. Další členové posádky se rekrutují z domácích základen. >>>(celý článek) / (další články)

 

Strategy - první techno klubovka po prázdninách

10.9.2008, středa, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Ano, nemusíte zoufat, po prázdninách a festivalech hudba neskončila. Připravili jsme pro vás veselou techno klubovku jménem Strategy! Tak neváhejte a 13. září upalujte do Neutralu.

  >>>(celý článek)

 

Pig Fest 13 - rozhovor s Djane Clodagh

5.9.2008, pátek, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Prase a ještě jednou prase. Tak bude vypadat víkend 24.-25. října v plzeňském Pekle. Z Pig Festu se stává dvoudenní festival a páteční večer tak můžete bloudit v jungli společně s legendárním dj Aphrodite a v sobotu se nechat unést na techno vlnách vytvořených například Ortin Camem nebo DJane Clodagh. Právě o posledně jmenované „ženě za pultem“ je následující text. Clodagh, rodačka z Irska, umí roztáčet desky stejně dobře jako panáky a ráda se podělí i o historky ze zákulisí, takže jak to bylo s tou baseballovou pálkou?

  >>>(celý článek) / (další články)

 

DISCOVERY - info o předprodejích

5.9.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Přípravy na pravidelnou party Discovery, jejíž další díl se odehraje v plzeňské Alfě již v pátek 26.9., jsou v plném proudu, tak si pojďme říct, kde je možné zakoupit vstupenky. Seznam předprodejů najdete v tomto článku. >>>(celý článek) / (další články)

 

Sunset 2008 představuje program

23.8.2008, sobota, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Sunset 2008 představuje program!
Je čas si představit obsáhlé pole vystupujících na letošním open airu Sunset 2008 (5.-6.9.2008) na koupališti v Úžlebci. K shlédnutí je také oficiální plakát a po kompletním přehledu si můžete přečíst o undergroundcity.cz stage a jejich hostech. >>>(celý článek) / (další články)

 

Sonne Edition: Last info!

20.8.2008, středa, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Očekávaná slovácká párty klepe na dveře, přesně po 5měsících od úspěšného velikonočního vydání si v sobotu 23.srpna můžete přijít vychutnat 10 hodin taneční hudby. >>>(celý článek) / (další články)

 

Další MUFFIN Open Air 30.8.2008

13.8.2008, středa, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Další Muffin open air festival proběhne koncem prázdnin, 30.8.2008, stejně jako předchozí díl, v kempu Mláka u Třeboně, opět se můžete těšit na reggae a dnb stage a samozřejmě na nezapomenutelnou atmosféru.

  >>>(celý článek)

 

Profily DJs na zítřejší Electroterapíu 3 v Perpetuu

1.8.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zítřejší akce v klubu Perpetuum v Brně bude patřit electru a technu! Jako special guest vystoupí DJ Luis Lamborghini, takže se máme na co těšit. Z našeho bookingu vystoupím já, Dj Beewiz, se svým obvyklým nalomeným techno setem. Line-up doplní Peter Pea, UPgreat a Wire. Start je ve 21:00, těšíme se na vás!

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Videa z Let It Roll open air 2008

29.7.2008, úterý, sekce: videa, autor: [Beewiz], [link]

Přinášíme vám 1. část čerstvých videjí od Peetra, které natočil na Let It Roll. V dalších dnech se můžete také těšit na další část fotoreportu a samozřejmě další videa z této vydařené akce. A že jich máme hodně...Takže zůstaňte s námi! :-)

  >>>(celý článek)

 

BIKINY 2008 zrušeny na nátlak místní samosprávy a...

24.7.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Bohužel vám musíme oznámit, že oblíbený open air minifestival Bikiny 2008, který se měl konat tuto sobotu na Borské přehradě v Plzni, byl na základě mnohačetných žádostí občanů a následně „doporučení“ místní samosprávy zrušen.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Electroterapía 3 je tu zas!

24.7.2008, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Nemocní trpící nedostatkem rytmu mají opět šanci žít plnohodnotným životem. Poznatky z předešlých terapií jasně ukázaly směr léčebných procedur v budoucnosti. Electroterapía se opírá o současný vědecký výzkum a přináší inovované postupy léčby.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Doprovodný program na festivalu Summer Session 4

17.7.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Už jste někdy slyšeli o Vew-Do a obuli skákací boty? Ne? Nevadí! Obojí si totiž budete moci vyzkoušet v rámci doprovodného programu na celovíkendovém open air festivalu Summer Session 4 u Žďákovského mostu. Mimo to vám vicemistr světa Michal Dufek a jeho kolega Vlado Slávik ukážou ve své exhibiční BMX Flatland Show, jak se jezdí na biku.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

Black Sun Empire headlinerem Drumska Open Airu

9.7.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Trojčlenný holandský drumandbassový projekt Black Sun Empire dělá muziku, která se objevuje v kufrech djs po celém světě. Mají vlastní label BSE Recordings, charakteristický temným a hutným dnb zvukem. Pod touto hlavičkou vycházejí věci od takových jmen jako jsou Noisia, Rawthang nebo Kemal. Black Hlavní linie jejich tvorby spočívá především v temném a vyhraněně technologickém stylu s uvrčenými basami, ze kterého rozhodně nevylézá žádný jiný možný výsledek, než rozsekaný dav - a to na každé párty. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

BIKINY 2008 - anketa s DJs - 1.část

8.7.2008, úterý, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Festivalová sezóna je v plném proudu a již za necelé 3 týdny do ní promluví i kultovní plzeňský open air mejdan Bikiny, který se letos uskuteční v sobotu 26.7., kde jinde, než na Borské přehradě v Plzni. Abychom si čekání zkrátili, nabízíme první část ankety, kterou jsme uspořádali s „Bikiny DJs“. Zapeklité otázky a zapeklité odpovědi. Jako vždy! >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Sonne Edition 5: Hlavní trojka DJs na drum´n´bass stage

19.6.2008, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Představujeme vám podrobněji první 3 djs, kteří vystoupí 23. srpna v kulturním stánku - Topolná na párty Sonne Edition 5. Připomínáme, že nebudeme jen u jednoho pódia. Připravujeme pro vás opět dva taneční floory, první ve stylu techno – electro – house a druhý ve stylu drum´n´bass – jungle. Představme si tedy dnb djs Panzera, Holdera a Beara... >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Asian Underground již zítra, lineup

19.6.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Tento pátek proběhne v domažlickém klubu Moskyto zajímavá akce, v čele s Dj Yukimurou a alžírským zpěvákem, producentem, žijícím ve Francii, Al Amdiezem, kdo byl na zavíračce klubu Inspiral, tomu není třeba představovat. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

SUNDANCE Warm Up tour vrcholí tento víkend!

19.6.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Stejně jako se nezadržitelně blíží festival Sundance 2008, tak se i blíží vyvrcholení celé Sundance Warm Up tour. Tento pátek 20.6. se můžete těšit na hlavní zastávku celé „šňůry“ a to v plzeňském luxusním klubu Buena Vista, kde jako hlavní host vystoupí český trance DJ číslo 1, Michael C. V sobotu se pak uskuteční ještě poslední Warm Up v domažlickém Moskytu v hlavním roli s Jamal DJs.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Electric South feat. UV Cirkus Bastards

18.6.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

V průběhu obou večerů na Summer Sessionu 4 budou dje doprovázet performers. Jmenují se Electric South a my jim položili pár otázek, abychom se o nich něco dozvěděli a zjistili, co na Žďákáči pěkného a zajímavého předvedou. Přijede jich moc a bude to peklooo!!!

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

BIKINY 2008 - soutěž o volné panáky

18.6.2008, středa, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Tuten tradiční západočeský letní mejdan, kterému říkáme Bikiny a který se letos koná v sobotu 26.7. na Borské přehradě, vyhlašuje soutěž o volné panáky. Stačí odpovědět na jednoduchou otázečku a free paňák (čti po plzeňsku „paňék“) tě na letošncíh Bikinách nemine! A když budeš sympaťék, tak dostaneš tutěch paňéků vic! >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Warm Up SUMMER SESSION 4

18.6.2008, středa, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Další zahřívací mejdan pro Summer Session 4 je tady!!! A to již tuto sobotu 21.6. v českobudějovickém klubu K2. Hlavním hostem bude resident pražské Meccy dj Tripmain, kterého většina Jihočechů pamatuje např. ze společného hraní v K2 s Bonem Finixem. Společně s ním vaše kosti rozhejbe na djane Katie a resident klubu Efendy.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Jacker's night v Neutralu v pátek

11.6.2008, středa, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Vážení a milí partypeople, je nám ctí vás pozvat tento pátek do klubu Neutral, kde propukne nová klubová noc dje Jackera (jamaldjs.com). Spolu se svými hosty na tomto startovním díle zaručuje parádní mejdan plný svižného a nakopávajícího techna. Na pátek třináctého byli totiž také přizvání djs jako Malda, Muerte, či Fox, kteří vás určitě nenechají v klidu. Do 22 hodin je vstup ZDARMA, po 22. hodině je 50 CZK. Těšíme se na vás! >>>(celý článek)

 

 

X-Treme Violation 6 - Peklo, Prales, Pohoda!

11.6.2008, středa, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Protože X-Trémní pátek 20.6. se blíží, přinášíme vám nástin toho, jaké hudební vlny bude možno na X-Treme Violation 6 sjíždět. Na 4 stageích vystoupí 36 účinkujících, ať už se jedná o DJs, MCs, VJs či další muzikanty. Videoprezentaci se jmény najdete zde. A pokud hrajete a měli byste chuť se na XV6 předvést, stále můžete posílat dema (více na xvcrew.webs.com).

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

SUMMER SESSION 4 představuje break stage

10.6.2008, úterý, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Pozorní příznivci letního open air festivalu Summer Session 4 jistě zpozorovali, že doposud nebyli představeni všichni účinkující. Takže je právě načase, abychom podrobili popisu ty, kteří budou prezentovat dnb styl v pátek 18.7.2008. Mezi dji se na podiu objeví i dvě seskupení. Kapela Le Pneumatiq a Umerkura Break n‘ Rollers v čele s djane Lulu Rulez.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Summer Session - interview s Chrisem Sadlerem

2.6.2008, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Summer Session 4 - Ždákovský most v půlce července - už  víte, co tam bude, kdo tam bude, kde koupit lístky, představili jsme si Poslouchej.net stage, Techno.cz stage, nyní vám přinášíme rozhovor s jedním z vystupujících, vynikajícím djem, producentem, moderátorem, zkrátka, rozhovor s Chrisem Sadlerem. Příjemné počtení... >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Plzeňský warm Up Apokalypsa - line up!

2.6.2008, pondělí, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Plzeňský Apokalypsa warmup je již tuto sobotu. V předchozím článku jste si mohli přečíst něco o vystupujících djích, rozhovor s Mr.Polem a Dj Homem, dnes vám představíme line up. Tak nezapomeňte, tuto sobotu, klub Neutral, Plzeň! >>>(celý článek) / (další články)

 

 

DISCOVERY zná termíny druhé poloviny roku

27.5.2008, úterý, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Pravidelný plzeňský techno seriál Discovery odhaluje data konání v druhé lovině letošního roku. Jako v loňském roce, tak i letos se plzeňská Alfa rozezní v září a pak v prosinci.

  >>>(celý článek)

 

 

starší články:
|<<<   <<   1   [2]   3   4   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz