Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 720

10% 450

9% 405

9% 405

10% 450

9% 405

14% 630

22% 990
Celkem hlasů: 4498
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2940x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Pig Fest - interview s Ortin Cam

1.10.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [diskuze], [sdílet]

Méně než měsíc zbývá do začátku Pig Festu nové generace. Plzeňské Peklo bude obsazeno příslušníky prasečí rasy po celý víkend 24.-25.října 2008, přičemž pátek bude patřit pátrání v kvadrantu D´n´B a v sobotu se pustíme do boje s Klingony v oblasti známé pod názvem techno. Z hlubokého vesmíru k nám zavítají kapitán Aphrodite, poručík Ortin Cam a devátá ze sedmi djane Clodagh. Další členové posádky se rekrutují z domácích základen.

O úryvky z hvězdného deníku se s vámi dnes podělí Ortin Cam, jemuž bylo svěřeno velení nad sobotní akcí. Jedná se o zkušeného člena posádky belgické flotily, který má za sebou například účast na misích s krycím názvem I Love Techno, Awakenings nebo Apokalypsa.

1) Ahoj Tome, nejdřív bych se tě ráda zeptala jak sis užil léto? Bylo to víc léto pracovní nebo relaxační?

Ahoj, popravdě musím říct, že tohle léto jsem docela proflákal. Do studia jsem se za poslední tři měsíce skoro nedostal a podíval jsem se akorát na pár velkých festivalů. Přestěhoval jsem se do nového bytu a většinu času tak strávil s kámošema a rodinou. Byl to parádní odpočinek před další bláznivou hudební sezonou.2) Jsi mladý a velmi talentovaný producent, který hraje na akcích po celém světě. Jak to na tebe působí, změnilo tě to nějak?

Ano, jsou to 4 roky co takhle jezdím a musím říct, že hlavně poslední dva roky byly opravdu velké. Bylo to hlavně poté co jsem vztvořil hymnu a mix pro I love techno. A jestli mě to nějak změnilo? Změnila se hlavně jedna věc, nemám už tolik volných víkendů a tak nemám tolik času na svý kámoše. Všechno ostatní mám stejně jako před tím, hvězdný manýry ode mě nečekejte :)

3) Co bys dělal, kdybys neprodukoval hudbu? Jaké zaměstnání by se ti líbilo?

To je těžká otázka…pravděpodobně bych si našel nějakou pohodovou, nenáročnou práci..třeba jako prodavač desek nebo bot. Určitě ne někde v kanceláři, na to já opravdu nejsem.

4) Jak vlastně vznikl tvůj nick Ortin Cam, znamená to něco?

Ortin je obráceně Nitro, což znamená nabitý či výbušný a Cam je pozpátku Mac. To pochází z mého šlechtického příjmení MACyoe :)

5) V mediích rád prohlašuješ že „techno is not dead“, myslíš že tomu bude i na dále? Přeci jenom, se taneční hudba čím dál víc komercionalizuje, žebříčky popularit ovládají tranceový Djs atd..

Popravdě řečeno je mi úplně jedno jestli je techno víc nebo míň populární, a jaké to bylo dřív. Je mi to úplně fuk. Důležité je věřit tomu co děláš a dělat to co tě baví nejlépe jak umíš. Když se teď podíváš na všechen ten rozruch kolem minimalu, můžeš jasně vidět kdo opravdu miluje techno a kdo ne.

6) Před třemi měsíci jsi u nás hrál společně s Cavem na brněnské Apokalypse, jaké to bylo?

Ano, hrál jsem u vás už podruhé a opět to bylo skvělé! Lidé byli pokaždé úžasní a bylo vidět že technu rozumí, takže se k vám 25.října opravdu moc teším.

7) Jak jste se vlastně s Cavem dali dohromady?

Začlo to v roce 2004, oba jsme byli začínající producenti a oběma se nám líbilo to co dělal ten druhý. Začali jsme spolu komunikovat přes MSN a nakonec z toho vznikl nápad skloubit Cavevovo funky tribal techno a moje mnohem temnější pojetí techna. Od té doby jsme spolu vydali pět desek a jedno mix CD a stále nás to spolu baví.8) Dostal jsi možnost složit hymnu k belgickému festivalu I Love Techno, což je vlastně tvůj „domácí“ festival. Co to pro tebe znamená a jaká jiná party v Evropě na tebe udělala dojem?

Jako Belgičana je pro mě I love techno věcí, na kterou jsem hodně pyšný, i když letos se tam představilo méně pravých techno Djs než v rocích předešlých, což je docela ostuda. Ale stále je to největší belgická techno akce, která má zvuk i za hranicemi naší země. Mojí další oblíbenou akcí je pak Awakenings, kde jsem hrál dvakrát na letní edici a loni v listopadu i na indoor verzi. Vždycky je to super mejdan s více jak 8000 crazy party people.

9 )Máš nějaký cíl či sen, který by sis chtěl splnit?

Jsou jistě ještě věci, které bych rád v životě zkusil ale co se týká mých cílů a snů tak můžu říct, že vlastně jeden takový sen žiju posledních pár let, což mně zcela naplňuje a ke štěstí nepotřebuji o moc víc.

10) A nakonec bych se ráda zeptala v co věříš?

V sílu peněz :))

Ptala se Katka

 
 

Další články:
Videorozhovory z posledního Pig Festu
PigFest 13: hodnocení a jedno velké překvapení!
Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend od Ondry
Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend - pátek
Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend od Teressy
Pig Fest 13 - last info
PigFest13 - Doox a Killa : nejen o Wenkow Sound
PF 13: Legenda jménem Aphrodite míří do Plzně
Techno podle Dj Bosse na Pig Festu
Pavel Tulačka: "Na PF chystáme supersilný laser"
Pig Fest 13 - rozhovor s Djane Clodagh
Akira: "Pig Fest je zárukou kvality"
Propustky na PIG FEST jsou volně obchodovatelné
Pig Fest hledá Superstar v Matrixu! Soutěžte, hlasujte!
Prase se roztahuje, zabírá dvakrát tolik

 
Komentáře (0)
 
ANTISPAM: Co je dneska za den?


 

 

Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz