Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 723

10% 452

9% 407

9% 407

10% 452

9% 407

14% 633

22% 994
Celkem hlasů: 4520
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 1690x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Videorozhovory z posledního Pig Festu

11.12.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [diskuze]

Jak jistě velká většina z vás, labužníků, ví, pro vyhledávání jedné z největších francouzských kulinářských pochutin - lanýžů, se používá ušlechtilé zvíře - prase. A tak jak by naši přátelé od Seiny řekli: Jamais deux sans trois - DJ Akira. La peste l'étouffe!

  >>>(celý článek)

 

PigFest 13: hodnocení a jedno velké překvapení!

29.10.2008, středa, sekce: novinky, autor: [PR], [diskuze]

Největší svátek elektronické hudby v západních Čechách Pig Fest má za sebou premiérové dvoudenní pokračování. I když číslo 13 může být pro někoho číslem nešťastným, plně zaplněný parket v pátek i v sobotu dokázal, že se prasátka třináctky nebojí. >>>(celý článek)

 

Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend od Ondry

28.10.2008, úterý, sekce: reporty, autor: [Ondra], [diskuze]

Páteční DnB nářez v pekle byl podle mě hoodně vydařenej. Peklo bylo narvaný k prasknutí a všichni společně se tam vlnili v rytmu pekelně tvrdejch beatů! Potom co nás rozpálil Akira přišel zlatej hřeb večera - Aphrodite, ale já osobně sem si nejvíc užil nářez v podání Pixieho, protože Aphroditea jsem chtěl hlavně nafotit. Jinak teda fakt vymazlená akcička, skvělý světlo i zvuk. Jediný dvě mouchy bych vytknul a to, že byl jen jeden bar s pivkem, kde se tvořili šílený fronty a pak to, že odejít ven s vrácenkou se dalo až dlouho po půlnoci, což bylo vzhledem k tomu jak bylo narváno dost nepříjemný. FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend - pátek

27.10.2008, pondělí, sekce: reporty, autor: [Edison], [diskuze]

Páteční polámaná část Pig Festu byla ve znamení totálně vyprodaného Pekla. Tak hojnou návštěvnost příznivců lomených beatů jsem v Plzni nezažil. Jako každou akci i tuto provází spousty kladných i záporných ohlasů. Z méhoho pohledu hodnotím akci po technické stránce (světla, lasery, zvuk, dekorace) velmi kladně. FOTOGALERIE TADY! >>>(celý článek)

 

Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend od Teressy

26.10.2008, neděle, sekce: reporty, autor: [Teressa], [diskuze]

Přinášíme vám první fotky z Pig Festu na našem serveru. První fotky jsou ze včerejšího techno mejdanu. Další materiál z pátečního polámaného Pig Festu a další fotky ze soboty vám přineseme hned jak to bude možné.

  FOTOGALERIE TADY!

 

Pig Fest 13 - last info

24.10.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [diskuze]

Velký dvoudenní všeprasečí sjezd je tady a ospalá nudná atmosféra západočeského města Plzeň bude řádně rozvířena. Z Pig Festu se stal dvoudenní festival a během osmačtyřiceti hodin hudby, zábavy a pohody se představí Dj Aphrodite, Ortin Cam, Dj Clodagh a mnoho dalších. Celá sranda se bude odehrávat už tradičně v Pekle a my vám přinášíme poslední důležité informace a také jména 2 vítězů Djské soutěže, kteří svými sety zahájí oba dva dny prasečí revoluce! >>>(celý článek)

 

PigFest13 - Doox a Killa : nejen o Wenkow Sound

22.10.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [PR], [diskuze]

Djs Doox a Killa se už na DnB scéně pohybují pěkně dluho. Jsou také jedni ze zakladatelů známé západočeské crew Wenkow Sound. Hudba je pro ně srdcová záležitost a s jejich partou podnikají expanze do nejrůznějších českých měst. Jejich akce jsou velice oblíbeny a dokázali si již získat přízeň, respekt a náklonost mnoha to DnB fans, kteří za nimi jezdí prakticky všude, kde hrají. Prostě, co Wenkow akce, to se rovná rozjetá kalba se skvělou hudbou, v pohodě lidma a dobrým technickým zázemím! Nedalo mi to kluky trochu vyzpovídat a zeptat se jich na pár otázek. Příjemné počtení! >>>(celý článek)

 

PF 13: Legenda jménem Aphrodite míří do Plzně

15.10.2008, středa, sekce: novinky, autor: [PR], [diskuze]

O víkendu 24.-25. října bude plzeňské Peklo patřit Pig Festu v čele s legendami elektronické scény jako dj Aphrodite, Ortin Cam nebo dj Clodagh. Poprvé v celé pětileté historii prasečího festivalu si bude možné zařádit hned dvakrát. Páteční večer budou na programu zvuky jungle a v sobotu se pustíme do prozkoumávání ozvěn industriálního techna. >>>(celý článek)

 

Pig Fest - interview s Ortin Cam

1.10.2008, středa, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [diskuze]

Méně než měsíc zbývá do začátku Pig Festu nové generace. Plzeňské Peklo bude obsazeno příslušníky prasečí rasy po celý víkend 24.-25.října 2008, přičemž pátek bude patřit pátrání v kvadrantu D´n´B a v sobotu se pustíme do boje s Klingony v oblasti známé pod názvem techno. Z hlubokého vesmíru k nám zavítají kapitán Aphrodite, poručík Ortin Cam a devátá ze sedmi djane Clodagh. Další členové posádky se rekrutují z domácích základen. >>>(celý článek)

 

Techno podle Dj Bosse na Pig Festu

28.9.2008, neděle, sekce: rozhovory, autor: [PR], [diskuze]

Velký dvoudenní všeprasečí sjezd je naplánován na víkend 24.-25.října 2008 do plzeňského Pekla. Účast a projev přislíbili kádrové takového formátu jako Dj Aphrodite, Ortin Cam nebo DJane Clodagh. V pátek budou na pořadu jednání beaty lámané, v sobotu budou následovat příspěvky našich členů na téma techno. Jedním z bodů programu je take přednáška kolegy Slava ze Slovenské republiky, který přiblíží svůj project s názvem “Techno podle Dj Bosse”. V následujícím rozhovoru Slavo pojednává o své akademické kariéře, výzkumu a teoretických konceptech obsažených v doposud publikovaných pracích. >>>(celý článek)

 

Pavel Tulačka: "Na PF chystáme supersilný laser"

11.9.2008, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [ugcity], [diskuze]

Třinácté pokračování Pig Festu s podtitulem Wonderful Weekend proběhně 24. a 25. října 2008 v plzeňském Pekle. Z prasečího mejdanu se stává dvoudenní festival, kdy páteční noc bude patřit zlámaným beatům v režiji mimo jiných i legendárního dj Aphrodite. Sobota je vzhrazena technu a představí se během ní například Ortin Cam nebo dj Clodagh. Pig fest ale nejsou jen djs. Za každým hudebním festivalem stojí celý tým lidí, kteří se snaží ve svém oboru udělat co nejvíc proto, aby jste vy, partypeople, ráno odcházeli s pocitem, že to tentokrát opravdu stálo za to. >>>(celý článek)

 

Pig Fest 13 - rozhovor s Djane Clodagh

5.9.2008, pátek, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [diskuze]

Prase a ještě jednou prase. Tak bude vypadat víkend 24.-25. října v plzeňském Pekle. Z Pig Festu se stává dvoudenní festival a páteční večer tak můžete bloudit v jungli společně s legendárním dj Aphrodite a v sobotu se nechat unést na techno vlnách vytvořených například Ortin Camem nebo DJane Clodagh. Právě o posledně jmenované „ženě za pultem“ je následující text. Clodagh, rodačka z Irska, umí roztáčet desky stejně dobře jako panáky a ráda se podělí i o historky ze zákulisí, takže jak to bylo s tou baseballovou pálkou?

  >>>(celý článek)

 

Akira: "Pig Fest je zárukou kvality"

20.8.2008, středa, sekce: reporty, autor: [ugcity], [diskuze]

Z Pig Festu se stává pravý nefalšovaný festival, který poběží celé dva dny. Během báječného víkendu 24.-25. října v plzeňském Pekle vystoupí legendární jména techno i jungle scény. Aphrodite, Ortin Cam, Clodagh jsou poze ta nejzvučnější. Hudebních talentů máme však dostatek i v krásném kousku země ohraničeném českou státní hranicí. >>>(celý článek)

 

Propustky na PIG FEST jsou volně obchodovatelné

13.8.2008, středa, sekce: novinky, autor: [PR], [diskuze]

Již od dneška si můžete koupit propustku na Pig Fest, největší západočeský festival elektronické hudby, který se tentokrát poběží celé dva dny. Další pokračování, se šťastným pořadovým číslem třináct, ponese titul Wonderful Weekend a odehraje se 24. a 25. října 2008 v plzeňském kulturním domě Peklo. Páteční večer se ponese v rytmu DNB, zatímco sobota bude patřit technu. Dorazí hvězdy jako Aphrodite, Ortin Cam nebo Clodagh. >>>(celý článek)

 

Pig Fest hledá Superstar v Matrixu! Soutěžte, hlasujte!

5.8.2008, úterý, sekce: novinky, autor: [PR], [diskuze]

Pomalu ale jistě stávají se tvorové virtuální a závislost na internetu jen kvete. Proto bychom chtěli tento tred ještě trochu podořit a vybudovat virtuální prasečí komunitu. Na serveru http://www.djbank.eu/pigfest zakládáme nový prostor pro všechny, kteří se Pig Festu účastní aktivně, pasivně či jakkoli jinak. >>>(celý článek)

 

Prase se roztahuje, zabírá dvakrát tolik

24.7.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [PR], [diskuze]

Pig Fest, největší svátek elektronické hudby v západních Čechách, ohlašuje nejzásadnější přelom ve své historii. Stává se dvoudenním festivalem! S prasátky nyní můžete prožít celý dlouhý báječný víkend. Další pokračování, se šťastným pořadovým číslem třináct, ponese titul Wonderful Weekend a odehraje se 24. a 25. října 2008 v plzeňském kulturním domě Peklo. Páteční večer se ponese v rytmu DNB, zatímco sobota bude patřit technu. >>>(celý článek)

 

Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz