Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 720

10% 450

9% 405

9% 405

10% 450

9% 405

14% 630

22% 990
Celkem hlasů: 4500
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2940x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

SUMMER SESSION 4 představuje Techno.cz Stage

27.5.2008, úterý, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Nyní přišla na řadu Techno.cz Stage, takže se jí pěkně podíváme na zoubek a představíme si, kdo všechno nás bude vybízet k tanci ve dnech 18. až 20.7. na Summer Session 4. Line up je, jak se teď společně přesvědčíme, opravdu nabitý, a myslím si, že si mezi těmi dvěma desítkami djů každý najde minimálně jednoho svého oblíbence. V článku se dozvíte, kteří djs vystoupí v pátek, a kteří v sobotu. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

JAMAL DJs: „2x vodka-semtex a 4 gramofony, prosím!“

23.5.2008, pátek, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Další zástupce plzeňského djingu na festivalu Sundance 2008 a na jeho dvou warm up zastávkách je plzeňský djský projekt Jamal DJs. Jak se kluci těší na Ostrov, co si myslí o Space DJz a jaké inovace plánují do svých setů, se dozvíte v tomto povídání. Připomeňme jen, že Jamal DJs si budeme moci užít na Sundance Warm Up již příští pátek 30.5. v plzeňském Cartelu 17!

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

UG djs tento víkend!

23.5.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Čus všichni! Máme tu opět další víkend, který je opravdu nadupaný, a proto si pojďme představit akce, které nás neminou, je určitě z čeho vybírat. Tak především je to významný víkend pro dva naše členy bookingu, protože dámy a pánové, dnes Mind a Drex prezentují svůj sound za hranicemi ČR, a to v Holandsku! Přejme jim hodně úspěchů a plný parket! A co stojí za zmínku na naší scéně? :) V pátek třeba v Práglu Take Control s D-Bridgem a Breakem, takže noc plná dnb a junglu, kde po dlouhé době bude hrát i Koogi! V pátek i v sobotu jsou Warmupy na Svojšky, takže jeden v pátek v Praze v Roxy a druhý v sobotu na Palubě v Soběslavi. V sobotu je to ještě reggae a jungle festival Muffin v Třeboni. Podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

LET IT ROLL open air festival

22.5.2008, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Let it Roll má za sebou patnáct úspěšných klubových a halových událostí, z nichž ta poslední, v únoru 2008, znamenala velký český drum & bassový mezník. Produkční team se rozhodl posunout hranice dál a připravil na konec července dvoudenní open air festival, který má ambice stát se vůbec největším d&b mejdanem, jaký tu kdy byl. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Take Control v Abatonu 23.5. - poslední info

22.5.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Poslední předprázdninová Take Control přinese spoustu fajnšmekrovin i pro ty nejnáročnější posluchače. V pátek 23. května se v Abatonu představí D-Bridge z legendárních Bad Company a nadějný minimalista Break. K dokonalosti bohatého line-upu pomůže česká legenda DJ Koogi, producent Kubatko a drum & bassová princezna IM Cyber. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

MUFFIN Open Air v sobotu - line-up

22.5.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

První jihočeskej open air tohoto léta – nejvíc reggae, největší pohoda, největší plakáty, nejvíc dnb, nejvíc místních DJs na jedný stagei! Máte chuť na pořádnej drumec, liquid, ragga, jump up, technoid, darkstep? Na svý si přijdou všichni, zabíráme celý spektrum, boříme hranice, přijďte zlámat palice! Zde vám přinášíme line-up pro obě stage! >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Breakart Extra v Retro Music Hall

15.5.2008, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Již zítra, v pátek 16. května, zahraje na akci Breakart Extra velká hvězda současného drum & bassu, britský producent Futurebound, který se nejvýrazněji vryl do paměti vydáním alba Universal Truth společně s Matrixem. Stejně kvalitní a draví jsou ale i další zahraniční hosté Brookes Brothers, kteří si střihnou back2back set s novým objevem Andyho C, Culture Shockem. >>>(celý článek)

 

 

UG djs tento víkend!

9.5.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend... Na dnešek pro vás máme nachystanou párty, kterou jsme nazvali underground city session. Akce se odehraje v Plzni v prostorách klubů Neutral, Cartel 17 a InSpiral. Na této akci vystoupí všichni djs z našeho bookingu. Pokud nebudete mít v sobotu co na práci, doporučujeme jungle akci ve Staňkově Drumin'N'Fun Invazion, která se odehraje v místní sokolovně. Vystoupí zde od nás Lookshot aka Saw Jack a také projekt The Opponent Bros. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

 

Underground City Session - další profily učinkujících

5.5.2008, pondělí, sekce: hudba, autor: [Beewiz], [link]

Pátek 9.5. se nám blíží a párty Ugcity SESSION také. Přinášíme vám další čtyři profily učinkujích, kteří na akci tento večer zahrají. Na další informace o párty se můžete těšit v průběhu týdne.

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

UG djs tento víkend!

18.4.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend... Akcí se nám tentokrát vyrojilo opravdu požehnaně. Naše barvy budou dnes hájit The Opponent Bros na akci Dance Vibration for Animal Liberation  v  plzeňské Resslovce, dále dj Mind v Přešticích na techno akci Monomin. Irlbec pak dnes v Červeném Hrádku na Birthday party. Dále bysme Vám rádi doporučili sobotní junglový Pig fest, který se odehraje v Lucerně v Plzni. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

 

UG djs tento víkend!

11.4.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend... Náš booking budou tento pátek zastupovat na akci Basement Mix v Moskytu djs Mind a Irlbec, poté v sobotu zahraje Edison a Lookshot na jeho rezidentní jungle akci v Cartelu M.O.V.E.2 a The Opponent Bros na Freestyle Bike akci ve Starém Plzenci, kde budou mít svoji stage. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

 

Discovery: Rozhovor se Secret Cinema

10.4.2008, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [Beewiz], [link]

Hlavním hostem nadcházející party Discovery (25.4. – Alfa, Plzeň) je holandská techno star Secret Cinema. Jeroena jsme před jeho premiérovým vystoupením v České republice trochu vyzpovídali, tak se mrkněte, jak to celé dopadlo a na co se můžeme na Discovery těšit.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

MONOMIN - techno opět v Přešticích

3.4.2008, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

V pátek 18.4. se západočeskými Přešticemi opět rozduní hutné techno. Tamní klub HCNV zve všechny fanoušky tohoto stylu na další díl party Monomin. A bude to jízda! Všichni fanoušci techna a jeho různých odnoží zváni do přeštického klubu HCNV, kde se odehraje další díl dlouholeté klubové noci DJe Martina Meiseho, Monomin! >>>(celý článek)

 

 

Dubnový Kinetic - line up

2.4.2008, středa, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Dámy a pánové, Dravonfoto.cz & Paluba Soběslav v čele s rezidentním Dj-em DENYm, vám představují legendární párty KINETIC v nové podobě. Proč to? Co máme v úmyslu a na co se můžete těšit? Prioritou jste vždy byli a nadále budete vy - naši hosté! Kinetic bude na jednu stranu veden ve stejném směru jako akce BeatDirection a Technasia. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

RENEGADE SOUNDMACHINE v Cartelu

31.3.2008, pondělí, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Plzeňský klub Cartel 17 připravuje na pátek 11.4.2008 opravdovou lahůdku pro fanoušky elektronických beatů.
V jedinečném vystoupení se zde představí britsko-německá sestava RENEGADE SOUNDMACHINE. >>>(celý článek)

 

 

UG djs tento víkend!

28.3.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend plný super music. Tento víkend si náš booking bere "dovolenou", nicméně i tak je plno akcí, které stojí za to navštívit. Například Take Control v Praze, Gorila vs. Architekt nebo Beat Jump v Plzni, případně Full Step ve Kdyni. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ... >>>(celý článek)

 

 

Full Step ve Kdyni - bio Djane Adlet

27.3.2008, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [Beewiz], [link]

Na sobotní Full Step vám přinášíme něco málo o pražské djane Adlet. Více info najdete na jejích domovských stránkách www.djadlet.com. Přejeme příjemné počtení.

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

FAT BEAT - Gorila vs Architekt - LAST INFO

27.3.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Už tento pátek 28.3. se v plzeňském klubu Alfa uskuteční další zastávka turné Gorila vs Architekt, které má na svědomí Vladimir 518. Dále vystoupí Hugo Toxxx, Orion a Chocolate. Mrkněte, zda jste náhodou nevyhráli volný vstup, či jak získat DVD Hiphop Jam zdarma. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Full Step 29.3. v baru Sabotage ve Kdyni

25.3.2008, úterý, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Full Step, aneb nová klubovka, kterou pro vás přichystal Dj Sens a bar Sabotage. Akce se uskuteční v sobotu 29.3. v novém útulném baru Sabotage ve Kdyni. Koncept večera je založen na produkci house a breakbeat music a každý díl přivítá exklusivní hosty z Čech i Moravy, které doplní vždy host ze západočeského regionu. Celý line up uzavře rezident večera Dj Sens. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Summer Session 4 spouští předprodej!

24.3.2008, pondělí, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Zima nezima, léto bude a s ním i další pokračování letního open air festivalu Summer Session 4 u Žďákovského mostu. Nyní pro Vás spouštíme internetový předprodej vstupenek. Do konce března za jedinečnou cenu jen na shop.techno.cz. Za kolik si budete moci vstupenky koupit, se dozvíte v článku. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Pig Fest: Prase se nám polámalo!

24.3.2008, pondělí, sekce: partylist, autor: [Beewiz], [link]

Zbrusu nový projekt představí plzeňská prasata, skrývající se pod přezdívkou Pigs Production. Největší západočeský festival se, počínaje dubnem, rozděluje na dvě samostatné party, přičemž jedna z nich bude zaměřená na techno a druhá na DNB. První, ryze lámaný Pig Fest s podtitulem DNB Edition, se odehraje v sobotu 19. dubna v Lucerně. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

FAT BEAT - soutěž o volné vstupy

14.3.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

V pátek 28.3. se Plzeň stane zastávkou velkolepého turné Gorila vs Architekt, za kterým stojí člen uskupení PSH, Vladimir 518. Na akci se dále jako MC objeví Hugo Toxxx a jako DJs Orion a Chocolate. Chcete vyhrát vstup zdarma? Tak zkuste soutěž. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

GAIN 6 - last info

14.3.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Dnešní party GAIN s DJ Bossem a DJ Subsistem už pořádně buší na vrata, tak se pojďme podívat na poslední informace. Možná vás také bude zajímat kdo vyhrál v soutěži a kdo další z Dancemedia klubu se rovněž podívá na akci zadarmo.

  >>>(celý článek) / (další články)

 

 

X-Treme Violation 5 last info + lineup

14.3.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Beewiz], [link]

Jak že to kvantum DJs, MCs a vší tý havětě narvem pod střechu 3 stageí? V kolik máte přijít, abyste stihli své oblíbence? Za kolik a v kolik vás pustíme dovnitř? A bude se dít něco spešl? Na to vše, a mnohem víc, najdete odpovědi zde v této poslední tiskovce k X-Treme Violation 5. >>>(celý článek) / (další články)

 

 

Underground techno lahůdka ke stažení

3.3.2008, pondělí, sekce: hudba, autor: [Beewiz], [link]

Dostal se k nám do redakce velmi zajímavý odkaz až z Holandska a to od zakladatele labelu Aftertaste recordings, na kterém vydávají tak známá jména jako Go Hiyama, Grovskopa, Luka Baumann, Tuomas Rantanen nebo Radial a mnoho dalších. Jan Boekel aka Sean Matters, samotný to zakladatel, namíchal nedávno promo set pro radio show livesets.com a nezapomněl se pochlubit, což je samozřejmě jen dobře :) Tak nažhavte sosáčky a sosejte, dokud je co, v tomto mixu najdete od minimalových lechtáků až po offbeatové smažáky, zkrátka to, za co se žádný holandský DJ nebo producent určitě nikdy stydět nebude! Set najdete buď v sekci Downloads, nebo klikejte sem, jak je ctěná libost. >>>(celý článek)

 

 

Dan Mute a jeho liveact pro UGCity!

9.2.2008, sobota, sekce: hudba, autor: [Beewiz], [link]

Mladý a nadějný producent z Maďarska, který má již za sebou první úspěchy nejen u nich, ale všude možně po světě, Dan Mute, složil a poskytl speciální liveact ze svého domácího doupěte pro náš server. Máte jedinečnou šanci si poslechnout opravdu unikátní styl, vytvořený a prohnaný na všelijakých divokých mašinkách a počítačových vymoženostech dnešní doby, se kterými málokdo umí pracovat tak, jako právě tento hudební génius. >>>(celý článek)

 

 

starší články:
|<<<   <<   1   2   [3]   4   5   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz