Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 707

10% 442

9% 398

9% 398

10% 442

9% 398

14% 618

22% 972
Celkem hlasů: 4417
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 3037x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Fotky z koncertu STICX, TRAITOR, TRESKA

25.2.2011, pátek, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

16. února vystoupily v Plzeňském klubu Watt kapely: Sticx, TraiTor, Treska. Becker pro vás připravil pár fotek z této Punkové veselice.

  FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky a video z BreakZzZ v Monkey´s Baru

21.2.2011, pondělí, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo. O tom jste se mohli přesvědčit  v sobotu 19.2. v plzeňském Monkey´s Baru. Pod hlavičkou našeho webu si zde pánové John Weah a Full Contact společně s hostem JCK (ingoma) střihly večer plný luxusního breakbeatu. Několikrát jsem se mihnul za gramci i já sám, neboť svrbění prstíku z důvodu abstinenčních příznaků šmátrání po deskách bylo silnější než po slečnách. Tímto děkuji kluků za půjčení break desek. Po rozbalení článku ke shlédnutí video. FOTOGALERIE TADY! >>>(celý článek) / (další články)

 

Fotky z Broken Beatzz s Lady Su

12.2.2011, sobota, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Tento pátek se v Neutral Cafe odehrál další díl klubovky Broken Beatzz. Jako headliner  zahrála DJka Lady Su ze Slovenska. O zbytek večera se postarala partička Undergroundcity.cz. Foto nafotil Becker. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Report: Rockwell na Touch The Jungle 9 TH ANNIVERSARY

8.2.2011, úterý, sekce: reporty, autor: [Stuart], [link]

Už když koncem listopadu proběhla informace, že na dalším z dílů party Touch The Jungle vystoupí mistr Rockwell, věděl jsem, že výlet za Prahu bude povinnost, zvlášť když jsem jeho zatím jediné české vystoupení na loňském Drumixu prošvihnul… >>>(celý článek)

 

Fotky Feel The Funk 10

7.2.2011, pondělí, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Klubovka Feel The Funk oslavila 28. ledna své kulatiny a to 10. dílem s Funkanomics (Německo), Erika Fečová a Oliver Lowe feat. Radimo. Velmi povedený večírek, který plzeňskému klubu Beuna Vista velmi sluší. Jen tak dál a v dubnu se uvidíme na jedenáctce. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky a video ze 4. narozenin Broken Beatzz

28.1.2011, pátek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Ke shlédnutí video z narozeninové Broken Beatzz a několik fotek v galerii. Též k nalezení i několik foteček z party Dynamix. Pro příště se s dokumentací polepšíme. FOTOGALERIE TADY! >>>(celý článek) / (další články)

 

Fotky z X-treme Violation 14

20.1.2011, čtvrtek, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Fotky z již 14-tého dílu této úspešné klubovky nafotil Becker a Jan pernický.

  FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky z Pilsen Ragga Karneval - Mr.Cocoman & Dr. Kary

16.1.2011, neděle, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Zatím co naše partička roztancovávala obě stage v Neutralu, v Buena Vistě vystoupily Mr. Cocoman a Dr. Kary. Tam se vypravil i Jan Pernický se svým fotoaparátem. V nejbližší době se můžete těšit na fotoreport z XV14. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky z XV 14 Warm up

10.1.2011, pondělí, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Připomeňme si Warm up již 14-tého dílu úspěšné klubovky X-treme Violation který se konal tuto sobotu. Já jsem se věnoval spíše hraní ale fotoaparátu se tentokrát ujal fotograf Jan Pernický. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

fotky Navigators v Buena Vistě

20.10.2010, středa, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Na sobotní koncert Navigators jsem se těšil jako malý kluk. Moje ušní bubínky potřebovali trošku soulu, funku, rnb a hlavně Navigators. Také možnost zahrát si v příjemném prostředí tamního klubu mě moc těšila. Rozhodně jsem se moc bavil a chvilkama nevěděl jestli fotit nebo tančit. Děkuji všem lidičkám, kteří zůstali po koncertu a bavili se na hudbu, kterou jsme s kolegou Full Contactem servírovali. FOTOGALERIE TADY! >>>(celý článek) / (další články)

 

fotky Pleasure Station Day a Bizzar Bazaar

17.10.2010, pondělí, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Kdo dorazil v sobotu 2.10. do opuštěné haly plzeňského jižního nádraží, známé též pod názvem Moving Station se mohl zůčastnit akce Pleasure Station Day. Akce zaměřená na různé workshopy, výstavu fotek, módu, umění a hudební produkci. FOTOGALERIE TADY! >>>(celý článek) / (další články)

 

Fotky - Feel The Funk 9

15.10.2010, pátek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Feel The Funk - pohodový večírek plný lidí, kteří vědí proč přišli. Pokaždé super atmosféra, krásné ženy a pro mě v první řadě hudba. Party opět zakončil velmi úspěšný battle plný tanečních triků a kreací. Ani tentokrát jsme s kolegou Irlbecem neváhali a vyrazili zkontrolovat v pořadí již devatý díl. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky z Sensation Bass

14.10.2010, čtvrtek, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

První díl klubovky Sensation Bass je za námi, a už teď se můžeme těšit na další. Poohlédněmě se zpět díky pár fotkám, které jsme pro vás nafotil. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

fotky 4. narozeniny Neutralu od Edisona

23.9.2010, čtvrtek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Zdarvim všechny fanoušky Neutral klubu, klubovky Broken Beatzz a Skenky. Tímto ještě jednou děkujem za parádní oslavu 4. narozenin Neutral klubu. Dva parádní sety od Akiry a plný klub bavících se lidí. Co více si přát. K nahlédnutí připojuji svoje fotky z oslavy. Fotky od Beckera v sekci reporty. Další Broken Beatzz se chystá  5. listopadu a návštěvou nás poctí dvojce z ostravského uskupení dvojkatrojka. Aktuální informace naleznete opět na těchto stránkách. FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky ze 4. narozenin Neutral klubu s Akirou

11.9.2010, sobota, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Pátečním pokračováním úspěšné klubovky Broken Beatzz jsme oslavili již čtvrté narozeniny Neutral klubu v Plzni. Atmosféru si můžete připomenout díky fotkám které pro nás nafotila Zuzka.

  FOTOGALERIE TADY!

 

Další fotky z pátečního PIG FEST open air od Ondry!

21.8.2010, sobota, sekce: reporty, autor: [Ondra], [link]

Ondra přináší další fotky z pátečního dne Pig fest open airu! Enjoy!

  FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky z Summer URBAN open air party

15.8.2010, neděle, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Další open air tohoto léta je za námi a naštěstí to byl jeden z mála, kterému přálo počasí. Včerejší atmosféru si můžete připomenout díky reportu který jsem pro vás nafotil.

  FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky Pig Fest open Air 2010 od Edisona

13.8.2010, pátek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

V předchozím fotoreportu jsem se zmínil o přívalu festivalů a fotek. Boužel nikdo nečekal takový příval vody. Doufám že Pigfest crew zachránila všechno vybavení a došlo k minimálním ztrátám. Na stránkách Pig festu můžete shlédnout jak vypadal zatopený festivalový areál a zde moje fotky z páteční noci. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

První fotky z Pig Fest open air 2010

7.8.2010, sobota, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Včera jsme měli možnost zarochnit si v blátě na prasečím mejdanu v Příchovicích. Páteční večer se až na deštivé počasí vydařil a přišli si na své příznivci lámaných beatů. Sobotní večer ve stylu techna se bohužel z důvodů vyhlášení třetího povodňového stupně nemohl uskutečnit na ostrově v Příchovicích, ale přesunul se do Plzeňských klubů Watt a Neutral. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

fotky Let It Roll open Air 2010 - sobota -

6.8.2010, pátek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Další přívaly festivalů, fotek a práce ... proto trošku se zpoždění zde fotky ze sobotní noci festivalu Let It Roll open Air 2010. Doufejme že jen přívaly kvalitní hudby, fotek, mejdanů a tance chtivých lidiček. I kdyby jen přece přívaly deště, tak si přece k vůli trošce bahna nenecháme zkazit léto ! FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky SUNSET 2010

5.8.2010, čtvrtek, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Tak a máme zde fotoreport ze SUNSETU 2010. Fotečky zachycené mým rozostřeným okem v souboji s alkoholickými pochutinami . Servírováno v původním znění bez cenzury. První denní fotky fotil Mind. Jinak prima mejdan a dík patří Noisy Pioneers. FOTOGALERIE TADY!

 

Let It Roll Open Air 2010 - psaný report od Stuarta

2.8.2010, pondělí, sekce: reporty, autor: [Stuart], [link]

Je po víkendu, pročítám názory ostatních účastníků na boardu na stránkách LIRu a mám obrovskou touhu zasrat “ty internety” svými zážitky. Nečekejte report v pravém slova smyslu, je to spíš takový deníček jednoho z několika tisíc účastníků.

  >>>(celý článek)

 

Fotky z LIR open air 2010 od Beckera

29.7.2010, čtvrtek, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Další ročník úspěšného festivalu Let it Roll open air je za námi a my si jej můžeme připomenout díky fotkám, které pro vás nafotil Becker.

  FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

fotky Let It Roll open Air 2010 - pátek -

27.7.2010, úterý, sekce: reporty, autor: [Edison], [link]

Dlouho očekávaný a zásadní DnB festival Let It Roll open Air 2010 je za námi a já pro vás nafotil fotečky z onoho místa. Nyní jsou k dispozici fotky z páteční noci. Celý festival hodnotím velmi kladně a chválím všechny ty lidičky, kteří dorazili a nenechali se odradit předpovědí počasí. Všichni jste ukázali, že osud festivalu vám není lhostejný a já pevně veřím, že vám to organizátoři vrátí dvojnásobně v dalším ročníku. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky z páteční party v iNetu

17.7.2010, sobota, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Zde přinášíme pár fotek z vydařeného večírku v Železnorudském iNetu. Doufám že jste si to užili stejně jako my, a v zimě se můžete těšit na podobnou parádu.

  FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Fotky z Undergroundcity Show

27.6.2010, neděle, sekce: reporty, autor: [Becker], [link]

Víkend se pomalu chýlí ke konci, a než se opět ponoříme do pracovního a studijního nasazení, poohlédněme se za pátečním večerem. Dne 25.6. se v Plzeňském Neutralu roztáčely vynilové placky pod vedením Undergroundcity DJs. Jako nová posila naší crew se zde představil Dj Zeal. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

starší články:
|<<<   <<   1   2   [3]   4   5   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz