Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 702

10% 439

9% 395

9% 395

10% 439

9% 395

14% 614

22% 966
Celkem hlasů: 4389
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 3037x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

LCD panel Eizo SX2461W

9.3.2008, neděle, sekce: technika, autor: [ugcity], [diskuze], [sdílet]

Tento 24" širokoúhlý monitor přichází se skvělým výkonem a výborným zobrazením, je to ideální zařízení pro práci s grafikou, editaci videa, kreslení v CAD/CAM aplikacích a pro úpravy digitálních fotografií. FlexScan SX2461W zobrazuje 95% Adobe RGB barevného prostoru, takže dokáže zobrazit většinu barev v Adobe RGB módu.

 

12-Bitová Gamma, 16-Bitové interní zpracování
Obsahuje nejnovější integrovaný obvod který má 12-bitovou náhledovou tabulku s paletou 68 miliard barev ze kterých je nejvhodnějších 16.7 miliónu(8 bitů) zobrazeno. Také obsahuje 16-bitové interní zpracování pro plynulé zobrazení stupňů šedi, zvláště pak v tmavých odstínech, které jsou typicky těžké k zobrazení na LCD monitorech.

Jas a barevná jednotnost s DUE
Poruchy jednotnosti jsou často k vidění v podobě světlejších nebo tmavších oblastí na LCD panelech. Funkce Digital Uniformity Equalizer (DUE) upravuje Jas a sytost barev poruch takže jsou virtuálně neviditelné.

Bez DUE: Nesouměrné rozdělení jasu
S DUE: Stejný jas na celé obrazovce

Nový BrightRegulator
Funkce BrightRegulator, která optimalizuje jas podle okolního osvětlení, byla ještě vylepšena. BrightRegulator v předešlé verzi používal jeden, uživatelem nastavený referenční bod. Nyní používá dva, jeden pro světlá a druhý pro tmavý okolní osvětlení. To umožňuje monitoru přesněji dosáhnout požadovaného jasu v tmavě i jasně osvětlených místnostech.Podpora Color Universal Design
K zamezení tvoření potíží nebo dokonce nebezpečí pro lidi poruchami barevného vidění, musí být věnována péče při vybírání barevných schémat pro každodenní věci jako mapy, značky u silnic, webových stránek a indikátorů napájení. Nový design zvaný “Color Universal Design” (CUD) byl vyvinut jako řešení toho problému. V CUD, barevná schémata jsou založena na lehce identifikovatelných věcech, které můžou být identifikovány lidmi se všemi typy barevného vidění, raději než esteticky příjemné schémata. Tento monitoru stimuluje nedokonalosti a je certifikován jako „CUD podporující“ produkt organizací Color Universal Design Organization (CUDO) Tokyo, Japan.

Originální mód Protanopie a Deuteranopie
Simuluje, ale nezobrazuje barvy tak jak je vidí lidé s protanopií nebo deuteranopií. Lidé s poruchou barevného vidění jsou více senzitivní na rozdílné hodnoty osvětlení a sytosti než lidé s normálním vnímáním barev, takže některé nevyhnutelné rozdíly zůstanou. Co tento produkt může udělat, je ulehčit identifikaci které barvy a barevné schémata jsou těžší na rozeznání pro lidi s tímto postižením.

Přibalené Zoner Photo Studio 9
Pro nadšence digitální fotografie je přibalena speciální “EIZO Edice” populárního softwaru pro úpravu digitálních fotografii. Zoner Photo Studio 9. Tento software provede uživatele celým procesem správy a úprav fotografii a obsahuje funkce správy barev pro dosažení opravdových barev na obrazovce i na papíře.(kompatibilní s Windows Vista/XP/2000/ME/98)

Detailní nastavení barev
OSD menu nabízí nastavení jasu, gammy, sytosti, odstínu a teploty obrazu od 4,000 K do 10,000 K v 500 K krocích. Pro přesné ladění, třeba i jedné barvy, nastavení odstínu, sytosti, červené, zelené, modré, azurové, růžové a žluté na sobě nejsou závislá.

Přesný kontrast
Pro optimální sledování různého obsahu, funkce Fine Contrast zahrnuje módy pro kancelářské aplikace(Text mode), video klipy(Movie mode), grafiku(Picture mode), prohlížení webu(sRGB mode), a uživatelské nastavení(Custom mode). Pro přepínání mezi módy je na předním panelu tlačítko, nebo můžete použít přibalený software „ScreenManager Pro“, který podporuje automatickou změnu módů podle spuštěného programu, jako například použitím textového módu při otevření e-mail aplikace.

USB 2.0 Hub
Jeden upstream a dva downstream konektory umožňují (480 MB/s) spojení s ostatními USB zařízeními.

Možnost volného uchycení.
Panel může být odstraněn ze stojanu a může být umístěn na jakémkoliv, VISA podporujících stojanech a držácích.

Funkce stabilizace jasu:
Zaručuje stabilní jas , potřebný pro správné zobrazení barev, pomocí patentované technologie firmy EIZO. Senzor korekce skluzu stabilizuje úrovně jasu po startu a po opuštění pohotovostního stavu. Kromě toho, monitor detekuje a automaticky kompenzují změny jasu způsobené okolní teplotou a působením času.

Ujištění uživatele
Pětiletá záruka zaručuje dlouhý provoz, plnění průmyslových standardů jako např. TCO’03 a TÜV Ergonomics zaručuje lepší uživatelské prostředí. Značka EIZO Eco Products 2006 indikuje, že tyto produkty splňují přísné vnitřní předpisy designu, výroby, balení a používání, včetně bezolovnatého pájedla a ocelových plátů bez chromu.

napsal : Michal Rampula / 100mega distribution

 

 
 
 
K tomutu článku není diskuze.

 

Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz