Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 702

10% 439

9% 395

9% 395

10% 439

9% 395

14% 614

22% 966
Celkem hlasů: 4389
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 3037x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Tomas Drex PODCAST 023 - host Sergio Fernandez (Spain)

13.2.2013, středa, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Začátkem února vyšel další Tomas Drex PODCAST s číslem 023. Hostem je španělský DJ a producent Sergio Fernandez, který patří mezi špičku tamní scény a má podporu od lidí jako Richie Hawtin a Carl Cox. Vydává tracky na vyhlášených labelech a svůj talent předvedl již ve více, než 25 zemích světa. TOP 5 tracky za leden např. od: Alex Grandy, Jorge, Fabio Neural… Enjoy ;) >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 022 - host Philipp Straub aka Felipe

3.1.2013, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Rakouský Philipp Straub, kterého dost možná znáte pod přezdívkou Felipe, byl před lety součástí mnoha akcí v ČR. Doteď hraje a vydává kvalitní tracky. A kam se jeho zvuk posunul, máte možnost nyní poslechnout. TOP 5 tracky za prosinec např. od Alex Bau, Dosem, Harvey McKay. Z techniky padla zmínka o Numark Mixdeck. Enjoy! >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 021 - hostem Broombeck z Německa

3.12.2012, pondělí, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Ahoj všem. Tomas Drex PODCAST s číslem 021 je venku. Vzhledem k tomu, že jde o vánoční epizodu, jako malý dárek přináším hosta, úspěšného producenta, který se dlouhou dobu držel v TOP 10 nejprodávanějších skladeb na Beatportu a vydal hitovky, které hráli nejlepší DJs na světě (Hawtin, Cox, Dubfire...) - jeho jméno je Broombeck. TOP 5 tracky za listopad např. od Tony Dee, Adam Beyer, Leonardo Gonnelli... Technická zmínka padla na nové Serato. Enjoy ;) >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 020 je venku - hostem Flex z Francie

6.11.2012, úterý, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Další epizoda podcastu je na světě, tentokrát s hezkým kulatým číslem 020 a hostem je již poměrně známá postava v techno světě - francouzský FLEX. Krom toho, že je DJ a producent, vystupuje také jako live act a je šéfem labelu Mekanism Records, kde vydávají více i méně známí umělci. TOP 5 tracky za říjen např. od Harvey McKay, Paul Mac, Loco & Jam... Sekce technika je věnována Abletonu 9. ENJOY ;-) >>>(celý článek)

 

TD Music Station vol.1 - aneb páteční techno pařba v...

30.10.2012, úterý, sekce: partylist, autor: [Tomas Drex], [link]

Rád bych vás pozval na první díl své nové rezidentní noci TD Music Station konající se v pátek 2.11.2012 v plzeňském klubu Neurotech. Akce budou zaměřeny na styly tech-house a techno. Možná si na letáku všimnete loga používaného v mých podcastech (odkaz: www.mixcloud.com/tomas_drex/), a to rozhodně není náhoda. V budoucnu bych rád na tyto noci vozil české, ale i zahraniční Djs a producenty, kteří právě byli hosty těchto podcastů a vše tak propojil. >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 019 vyšel - hostem Elektrabel

5.10.2012, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Říjen už je tady a další díl podcastu také. V čísle 019 na vás čeká známý český producent a live act Elektrabel, který mimojiné vystoupí na listopadové party Apokalypsa. Poslechněte si hodinku plnou nové hudby a samozřejmě Elektrabelovo live mix. TOP 5 tracky za září např. od jmén jako Wave Form, Alex Di Stefano, Pig and Dan... V sekci technika tentokrát malé představení nového mixu od NI - Traktor Kontrol Z2. Enjoy ;) >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 018 je venku

4.9.2012, úterý, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Další měsíc je tu a s ním samozřejmě i další Tomas Drex PODCAST s číslem 018. Tentokrát na vás čeká můj mix, jelikož dohnat někoho o prázdninách k natočení mixu je téměř nadlidský výkon :-D Doufám, že se bude líbit. TOP 5 tracky za srpen např. od Pig and Dan, Sinisa Tamamovic, Kevin Saunderson. Malá technická sekce také nechybí. Enjoy! >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 017 vychází! Hostem Logotech

2.8.2012, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Další epizoda Tomas Drex PODCAST je zde! Číslo 017 přináší tentokrát mladého, ale velmi talentovaného a navíc už poměrně známého producenta z Itálie - je jím LOGOTECH. Po 4 letech od vydání prvního releasu si vybudoval velmi slušné renomé a podporují ho takové ikony, jako jsou Chris Liebing, The Advent, Mauro Picotto, Umek a mnoho dalších. TOP 5 tracky za červenec např. od Sam Paganini, Marco Bailey, Redhead... Užijte si to! >>>(celý článek)

 

Tomas Drex PODCAST 013 je zde - hostem Roman Zawodny

2.4.2012, pondělí, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Další epizoda právě vychází a je nutno připomenout, že Tomas Drex PODCAST slaví 1. výročí. Je to přesně rok, co se objevil první díl, takže velké díky patří všem posluchačům a lidem podporující podcast. DÍKY! Hostem je známá postava techno scény - Roman Zawodny, který žije v Americe a který dodal skvělý set určený právě pro výročí podcastu. TOP 5 tracky např. od Kosheen DJs, DavidChristoph, atd... ENJOY! >>>(celý článek)

 

Archiv záznamů staré Dance Extravaganzy

2.6.2011, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Snad většina dlouholetých posluchačů taneční hudby zná nebo aktivně poslouchala pořad Dance Extravaganza za doby Marka Řeřichy. Pro mnoho lidí to bylo vůbec první seznámení s klubovou hudbou. Našel jsem odkaz, kde naleznete archiv mnoha záznamů za několik let. Respekt těmto lidem: http://dance-extravaganza.cz/

 

UG djs tento víkend!

19.2.2010, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend a s ním nadílku, tentokrát ne sněhovou, ale nadílku lákavých akcí. V pátek mezi takové patří určitě drum and bassový Let It Roll s hosty jako jsou např. Andy C nebo Roni Size. Pokud budete mít síly ještě v sobotu, určitě si vyberete také. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

25.12.2009, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend, a to povánoční. Pokud jste ještě přejeděni salátem a kaprem či řízky, nebo nemůžete už cukroví ani vidět, máte jedinečnou šanci tento víkend nabraná kila "vydupat", jelikož nás čeká dvoudenní oblíbená akce PigFest! V pátek techno, v sobotu DnB. Uvidíme se tam! Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy praso-víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

27.11.2009, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend plný různých parties. Dnešní veliká událost je určitě vystoupení projektu The Prodigy. Zítřek je naopak ve znamení UC bookingu. Příznivci techna si najdou cestu do plzeňského Neutral Clubu, kde od nás zahraje projekt Skillz Brothaz. Naopak příznivci DnB mohou navštívit nový plzeňský THC club, kde vystoupí Edison a Full Contact. A do třetice ve Kdyni u Domažlic se koná v klubu Sabotage pořádný Drambajz s našim Lookshotem. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

15.10.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu téměř další víkend, tentokrát bude asi prosněžený. Počasí nám dává zabrat a nastává tedy pravý čas pro návštěvu klubů. Z naší crew vystoupí v sobotu v Soběslavi na party Beat Direction vs Technasia DJs Drex a Mind (aka Skillz Brothaz). Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

2.10.2009, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend. Z našeho bookingu dnes vystoupí po boku české techno dračice Niky 77 v Praze v klubu Touster duo Skillz Brothaz, které vystoupí i v sobotu, ale tentokrát v Plzni v klubu Neutral. Na programu jsou i další zajímavé akce, některé z nich přinášíme níže. Tak proč sedět doma, když se může jít pařit. Enjoy víkend! >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

3.9.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend, září už dozářilo a vypadá to, že léto odlétá už pomalu pryč. Plyne z toho jedna pozitivní zpráva - začíná čas klubových akcí! Pokud se s tím nemůžete vyrovnat, nabízí se vám v pátek jedna z posledních venkovních akcí, a to multižánrová Animal Existence, kde vystoupí i naši DJs Lookshot a Irlbec. Tentýž den na soukromou akci jednou předvést svoji hudbu i Drex a Mind. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

23.7.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend, kterému bude vévodit hlavně polámaný festival Let it Roll, kde první den vystoupí i náš Lookshot! Příznivce rovnějších beatů potěší party Summer Energy. Snad se počasí umoudří a dovolí nám vychutnat si jeden z mála víkendů bez deště a zimy. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

Art of Music v pátek na domažlickém náměstí!

20.7.2009, pondělí, sekce: partylist, autor: [Tomas Drex], [link]

V pátek 24.7.2009 se uskuteční multižánrová akce Art of Music, a to přímo na náměstí Míru v Domažlicích. Začátek je stanoven na 16:30 a konec ve 22:30. Vstup je samozřejmě ZDARMA! Krom velmi zajímavé hudby se připravte na speciální lasershow a světelnou a LED show! A kdo že tedy vystoupí na této netradiční hudební akci? >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

12.6.2009, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend. Počasí si s námi trochu hraje, ale to není důvod nevyrazit si na nějakou akcičku. A že toho není málo. Z našeho bookingu máte možnost slyšet Skillz Brothaz, a to v sobotu ve Kdyni u Domažlic v klubu Sabotage, kde proběhne narozeninová akce našeho kamaráda Sense. A dále Irlbeca také v sobotu v SurfBaru v Domažlicích na akci On The Ibiza Beach. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend!

  >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

30.4.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend, tentokrát k radosti všech prodloužený. Dnes večer přivítají jaro naši členové Mind a Lookshot v domažlickém Moskytu. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! >>>(celý článek)

 

DJ bez rukou? A proč ne...

23.12.2008, úterý, sekce: videa, autor: [Tomas Drex], [link]

Myslíte, že k tomu, abyste mohli být DJs, potřebujete ruce? Tak to vás vyvedu z omylu. Španělský 40 letý DJ Pascal Kleiman je nepotřebuje. Plně si vystačí jak v životě, tak při hraní jen s nohami. A že se mu to daří se můžete přesvědčit z následujících videí - jedno z klubu a jedno ze španělské soutěže talentů. >>>(celý článek)

 

Nový Beatport? Přesvědčte se sami...

19.12.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [Tomas Drex], [link]

V dnešní době snad skoro každý, kdo se pohybuje kolem hudby, slyšel o portálu Beatport, který slouží jako distributor elektronické hudby a můžete si pomocí něj kupovat skladby v digitálním formátu. Málokdo ovšem ví, že se chystají nějaké změny. Jaké? Přesvědčte se sami o této horké novince mezi prvními! >>>(celý článek)

 

Dj Playaround "Kdo následuje trendy, je podle mě...

6.11.2008, čtvrtek, sekce: rozhovory, autor: [Tomas Drex], [link]

Underground City Session se k nám blíží a nyní přichází na řadu představení hlavních headlinerů. Jak jsme již předem avizovali, jedná se o dva zahraniční hosty z Holandska. Tím prvním, koho by jsme vám rádi představili, je dj Playaround z hlavního města Holandska Amsterdamu. Zajímalo nás např. jaké byli jeho začátky djingu, jaká je současná scéna v Holandsku v porovnání s Čechy a také jaké jsou jeho plány do budoucna. Přejeme tedy příjemné počtení a 14.11. se naše crew bude těšit! >>>(celý článek) / (další články)

 

Konec DJs?

16.9.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

No, to snad nehrozí, ale lidé vymýšlí různé věci, jak si usnadnit život. Jednou z nich je i plně automatická party mašina, která umí jak světelnou show, tak vám i něco namíchá z hudební produkce. Takže proč si neudělat party doma nebo v garáži se sousedy?               >>>(celý článek)

 

Budoucnost v DJingu?

28.8.2008, čtvrtek, sekce: technika, autor: [Tomas Drex], [link]

Technologie obecně jde stále dopředu. I pro DJs se vymýšlí inovace a různá usnadnění. Představte si zařízení, které je něco napůl mezi CD přehrávačem a MIDI kontrolerem s dotykovou obrazovkou. Představuji vám ATTIGO TT.  >>>(celý článek)

 

Pouliční Drum and Bass

26.8.2008, úterý, sekce: videa, autor: [Tomas Drex], [link]

Chcete slyšet a vidět opravdovou DnB LIVE show? Podívejte se na video. 

    
     >>>(celý článek)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz