Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

15% 725

10% 484

10% 484

9% 435

10% 484

10% 484

14% 677

22% 1064
Celkem hlasů: 4835
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2942x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

UG djs tento víkend!

19.12.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ...Dnes čeká naše djs akce Brokeneatzz v Plzni v Neutrálu, na které vystoupí Philip TBC a dále od nás rezident Edison, Lookshot a breakbeatový set si vystřihne Mind společně s DoItem z Wenkow Sound. Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Fotky z Beats & Melody s Heaton v Neutralu

16.12.2008, úterý, sekce: reporty, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám fotečky ze sobotního mejdla v Neutrálu, kde zahrála djka Heaton. Fotoreport by The Most Volume Man. Enjoy

   FOTOGALERIE TADY!

 

Fotky z Technasia od Ucity crew

7.12.2008, neděle, sekce: reporty, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám opožděné fotečky z poslední soběslavské Technasie, kde zahráli djs Daho & Ginger, Playaround (nl), Tek-No-Bee vs Lucky C (nl), Skillz Brothaz, Spyro, Home.

  FOTOGALERIE TADY!

 

Underground City SESSION oznamuje termín!

3.12.2008, středa, sekce: partylist, autor: [ugcity], [link]

S radostí vám oznamujeme, že další díl této vydařené klubové noci, se uskuteční v pátek 22.května 2009. Těšit se budete moci opět na headlinery v podobě zahraničních hostů a dále také na jména, která jsou v Čechách velmi známá. Vše doplněné o jména z našeho bookingu, který v blízké době projde výraznou rekonstrukcí. No určitě se máte nač těšit!!! Budem dělat maximum, aby párty byla neméně úspěšná jako posledně! Vaše UC Crew!

 

Fotky z Motion Emotion v Neutralu

24.11.2008, pondělí, sekce: reporty, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám opožděné fotečky z vydařeného mejdánku Motion Emotion, kde zahráli djs jako třeba Jamal djs, Kroky, Martin Wind a další.

  FOTOGALERIE TADY!

 

UG djs tento víkend!

21.11.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ... Tento víkend budou hájit barvy našeho bookingu Skillz Brothaz (Drex + Mind) na akci Full-Step v klubu Sabotage ve Kdyni u Domažlic. Pořadatel této akce slibuje opravu velkou nálož zábavy! Rovněž tuto sobotu zahraje dj Edison v Karlových Varech ve Wéčku společně s Akirou, Win.centem, Leftym a dalšími djs. Další tipy na akce a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Fotky z Underground City SESSION

15.11.2008, sobota, sekce: reporty, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám první fotky z velice vydařené klubové noci Underground City Session, které nafotili společně Irlbec a Teressa.

  FOTOGALERIE TADY!

 

UG djs tento víkend!

14.11.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ...Dnes by vás naše crew ráda nalákala do Plzně, do Resslovi ulice, kde proběhne další díl multy-žánrové akce Underground City SESSION. Vystoupí zde kompletně celá naše crew. Dále v sobotu jedou Skillz Brothaz do Soběslavi, kde zahrají na párty Technasia. A rovněž v sobotu v Plzni na akci Happy Bass, zahraje dj Lookshot. Hoooodně, hooodně nabitý víkend! Užívejte & KEEP SMILE!!! Další tipy na tripy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Film : Den, kdy se zastavila Země

14.11.2008, pátek, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Remake filmu z roku 1951. Mimozemšťan Klaatu (Keanu Reeves) přicestuje na Zemi s jediným úkolem - zachránit ji. Lidstvo totiž svými válkami ohrožují mír v celém vesmíru. Pokud tedy války ihned neukončí, bude muset Klaatu přistoupit k nejtvrdšímu opatření - planetu Zemi vymazat z mapy vesmíru... >>>(celý článek)

 

Dj Playaround : Mix for UG City Session

14.11.2008, pátek, sekce: hudba, autor: [ugcity], [link]

Dj  Playaround, který se představí tento pátek na párty Underground City Session, namíchal exkluzivní set věnovaný všem návštěvníků této párty. Stahovat můžete ZDE

 

 

Underground city SESSION již tento pátek!!!

12.11.2008, středa, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Páteční akce Underground City SESSION se nezadržitelně blíží. Přinášíme vám poslední informace k této párty. Především se dozvíte lineup, kdo vyhrál djskou soutěž a další informace. Jedna perlička kdo dorazí do 22:00 bude mít vstupné za polovic! Co na to říkáte? :-) 14.11. se na vás budeme těšit! >>>(celý článek) / (další články)

 

Videa z Pig Fest : Wonderful Weekend

8.11.2008, sobota, sekce: videa, autor: [ugcity], [link]

Přinášíme vám videa, natočená naší redakcí z posledního vydání párty Pig Fest.

 

  >>>(celý článek)

 

Fotky z Pig Fest : Wonderful Weekend od Michala

31.10.2008, pátek, sekce: reporty, autor: [ugcity], [link]

Zde jsou další fotečky z pátečního vyprodaného Pekla v Plzni, kde zahrál dj Aphrodite a další.

 

  FOTOGALERIE TADY!

 

Výstava obrazů v klubu Pohoda v Plzni

25.10.2008, sobota, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Přijďte se všichni podívat do baru Pohoda v Plzni v Resslově ulici, kde od 21.10. probíhá výstava obrazů. Dále nutno podotknout, že se zde v tomto příjemném baru také uskuteční 14.11. chill-out stage akce Underground City Session. K poslechu zde bude break-beat, funky, deep a další pohodová muzika. Servírovat vám ji budou Sens, Silent Cut a Irlbec Enjoy! :)

  >>>(celý článek) / (další články)

 

UG djs tento víkend!

17.10.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ...Tento pátek zahrají klucí od nás jmenovitě Skillz Brothaz, Lookshot, The Opponent Bross a Chris Diaz na akci Xtreme Violation v Resslovce v Plzni. Dále tento samý den v Pubu v Plzni Irlbec na Pub Culture. V karlovarské Wéčku za hraje Slinent Cut na akci Jungle Massacre Revival. Podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Dj Home zavítá po delší odmlce na Slovácko!

13.10.2008, pondělí, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Pamatujete si na namalovaného chlapíka, který si získal srdce vás kluberů svým hadtechnovým mixem? Další člen z prestižního bookingu Knedeep – Dj Home. V této době hudebně zvolnil, ale pořád přináší pestré a lahodné mixy. Po delší odmlce se opět objeví na jižní moravě – na Slovácku a to již 8.listopadu na párty Sonne Edition 6 v KD Topolná na uherskohradišťsku! Pojďme si tohoto mistra představit. >>>(celý článek) / (další články)

 

Skillz Brothaz - From festival Sunset

5.10.2008, neděle, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Skillz Brothaz (Mind & Drex) přicházejí s novým setem nahraným na letošním festivalu Sunset 2008. O pořádnou dávku energetického Detroit, funky, industrial techna jistě nebudete ochuzeni. Příjemný poslech!

 

  >>>(celý článek) / (další články)

 

UG djs tento víkend!

3.10.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Máme tu opět další víkend ...Dnes se představí v Neutralu v Plzni techno dvojka Skillz Brothaz na akci Jump to 25. Dále potom v sobotu v Plzni na akci Happy Bass Lookshot, Mind a Edison. Další tipy a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Na Sonne Edition 6 vystoupí královna českého DJingu -...

1.10.2008, středa, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Dámy a pánové, je nám velkou ctí vám sdělit, že poprvé v historii tohoto seriálu se představí za mix pultem dáma, královna českého DJingu, majitelka labelu Sound of Acapulco – DJka LUCCA. Tato madam v roce 2005 cestovala společně s Tiestem  na jeho evropském turné. Nyní vystupuje po celé Evropě a nevynechává ani hraní v Číně, Indii a na americkém kontinentu.  >>>(celý článek) / (další články)

 

Jump to 25 - tiskovka č.2 + line-up

28.9.2008, neděle, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Narozeniny slaví každý po svém, a vzhledem k tomu, že je to jedna z mála příležitostí, kdy jsou různé alkoholické a jiné úlety předem tolerovány, bývá to občas zážitek na celý život jak pro oslavence, tak i pro jeho okolí. V rámci blížící se narozeninové oslavy jednoho, nyní ještě čtyřiadvacetiletého nejmenovaného DJe z Plzně, tohoto času slušného kluka, téměř nekuřáka, s velmi příkladným atletickým alterego, jsme se zeptali účinkujících djs, jak to někdy dopadá. Všechny spojuje právě zmiňovaná akce JUMP TO “25“ – 3.10. v plzeňském Neutralu - kde se slaví Mr. Pole! >>>(celý článek) / (další články)

 

UG djs tento víkend!

26.9.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ... Tento pátek se představí Skillz Brothaz v Neutrálu na akci Jacker´s Night, kde ještě vystoupí spolu s Jamal djs. Dále v sobotu je na programu rezidentní večírek dje Irlbeca a akce Brainstorming v Mazaném Králíčku. Souhrn akcí a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

DISCOVERY - Last Info + výherci soutěží

25.9.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Již tento pátek, 26.9. se opět rozezní největší plzeňský klub Alfa pod beaty dalšího dílu party Discovery. Nabízíme poslední užitečné informace, včetně seznamu lidí, kteří se na tento podzimní díl podívají zcela zdarma. A že jich je tentokrát opravdu hodně! >>>(celý článek) / (další články)

 

Výstava World Press Photo v Praze

22.9.2008, pondělí, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Porota popsala vítězný snímek jako obrázek představující vyčerpání člověka a vyčerpání jednoho národa. Hlavní cena World Press Photo of the year je považována za jedno z nejprestižnějších ocenění pro fotoreportéry. Další ceny jsou v rámci soutěže udělovány ve 20 tematických kategoriích. >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

19.9.2008, pátek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Zdary všem! Máme tu opět další víkend ... Tento víkend je ve znamení pro UGCITY crew pravidelná DnB, jungle noc Brokenbeatzz. Přijďte si zapařit na pořádnou porci drum and bassu. Za naší crew vystoupí rezident Edison a Lookshot! Další tipy na akce a podrobnější info přinášíme níže. Enjoy víkend! ...

  >>>(celý článek)

 

Stále více mladých lidí se stává konzumenty drogy...

18.9.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Stále více mladých lidí se stává konzumenty drogy pervitin. „Nám dělá vrásky rozmach takzvaných rekreačních konzumentů, kteří si pervitin vezmou na taneční party..., jednou dvakrát týdně. Ti jsou nejrizikovější skupinou,“ říká Tomáš Zábranský z Centra adiktologie (závislostí). >>>(celý článek)

 

Časový line-up a poslední info na Take Control!

17.9.2008, středa, sekce: novinky, autor: [ugcity], [link]

Léto velmi rychle odeznělo a podzim se nám neodbytně zažírá pod kůži. Fanoušci kvalitního drum & bassu už proto nemohou dospat pátek 19. září, kdy je v Abatonu zahřejí LTJ Bukem & MC Conrad. Teď už jen zbývá nabídnout časový line-up drum & bassové i breakbeatové Radio 1 stage. >>>(celý článek)

 

starší články:
|<<<   <<   1   2   [3]   4   5   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz