Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 707

10% 442

9% 398

9% 398

10% 442

9% 398

14% 618

22% 972
Celkem hlasů: 4417
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2555x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Sven Väth se vrací po 10 letech do Brna

30.10.2010, sobota, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Světový fenomén a miláček publika Sven Väth zařadil do své tour pro rok 2011 také Českou republiku. V rámci legendární akce Citadela vystoupí v 5ti hodinovém setu na brněnském výstavišti. Zároveň sebou také přiveze své Cocoon kolegy, a to jak Dje, tak liveact a společně vystoupí 19.3.2011 v Brně.


  >>>(celý článek)

 

APOKALYPSA-rozhovor with THE ADVENT

3.10.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Cisco Ferreira (alias The Advent) je člověk, jehož jméno se na naší taneční scéně za poslední 2 roky skloňuje čím dál tím častěji. Jeho originální techno sound, který vytvořil společně s Indutrialyzerem, se stal inspirací pro mnoho lidí, které nebaví minimalová šeď. Ostatně na minimal přišla řeč i v rozhovoru, probrali jsme také osobu Jeffa Millse, Adventovu aktuální produkci i party, na kterou Cisco nikdy nezapomene. Chcete vědět proč? >>>(celý článek)

 

Anketa WORLD´S BEST CLUBS

3.10.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Club FABRIC,který sídlí v Londýně a má kapacitu 1700 lidí se v anketě o 100 nej nej clubů umístil na zasloužené 2.pozici,.Jen tak pro zajímavost něco z historie clubu. Když se poprvé v roce 1999  začalo o klubu mluvit, KEITH REILLY slíbil, že neútulnou jeskyni s cihlovým zdivem upgraduje na acid houseový zážitek 21. století - respektovaný industriální prostor s důrazem na detail a se zvukovou dokonalostí na vrcholu svých priorit. >>>(celý článek)

 

Sammuell Benx v novém setu Summer Electro Beats!

19.8.2010, čtvrtek, sekce: hudba, autor: [Sammuell], [link]

Nový setík stahuj ZDE!

 

 

 

Děláte něco pro životní prostředí,zkuste začít...

8.8.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Na šumavské Černé jezero autobusem na CNG pohon.Od soboty 7. srpna 2010 mají návštěvníci Šumavy možnost dopravit se k Černému jezeru, největšímu českému jezeru na Šumavě, pohodlně a ekologicky novou autobusovou linkou zvláštní dopravy, kterou na objednávku města Železná Ruda zavádí společnost ČSAD autobusy Plzeň a.s. >>>(celý článek)

 

APOKALYPSA uveřejňuje další zahraniční jméno

7.8.2010, sobota, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Dalším, kdo přinese následující proroctví konceptu THE BELLS, je všeobecně známa osoba, které se jedno nedá upřít: vždy dokázal zvednout ruce a pořádně roztančit každého návštěvníka. Pokaždé ukázal, že v mixování lze překvapit - španělská jednička, která by na výčet veškerých svých získaných ocenění potřebovala minimálně samostatnou stranu A4. >>>(celý článek)

 

APOKALYPSA THE BELLS

4.7.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

od 1. 7. zvyšujeme cenu vstupenek!!!
Neobvykle velký zájem o "startovací" vstupenky za cenu 399,- způsobil ukončení této nejlevnější edice lístků - poslední lístky za cenu 399,- zakoupíte nejpozději 30.6.2010. Následující den, tedy 1.7.2010, se cena zvýší na 499,-, a to do vyprodání zásob druhé vlny. Následně se cena bude opět zvyšovat. >>>(celý článek)

 

Londýnský superklub na prodej

27.6.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Majitel fabricu si půjčil 3,2 milionů liber a teď nemá z čeho splácet
oficiální zpráva, která následovala zvěsti z minulého týdne o zániku vyhlášeného tanečního klubu na Charterhouse street v Londýně, potvrdila, že podnik je ve správním řízení. >>>(celý článek)

 

PET DUO NA PLEASURE ISLAND

14.6.2010, pondělí, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Dalšími hvězdami festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července budou brazilští Pet Duo. Na jejich společný set se můžete těšit na Techno Masters stagi, která bude určena pro milovníky pořádného techna. Kromě Pet Dua se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Umek, Marko Nastić, Dave Clarke, Adam Beyer či Rush. >>>(celý článek)

 

České festivaly ubývají!

6.5.2010, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Česká festivalová nabídka je letos zase o něco chudší. odchod dvou velkých hráčů, creamfields central europe a summer of love, znamená pro domácí elektronickou scénu nesmazatelnou jizvu na tváři a další snížení už tak nízkého počtu open-airů, které svůj program zaměřují výhradně na taneční muziku. alespoň částečné zalepení díry na české festivalové mapě slibuje nově vzniklý event pleasure island s velkými ambicemi stát se prázdninovou akcí roku. >>>(celý článek)

 

Další hvězdné jméno na Pleasure Island.

6.5.2010, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Dalším hvězdným jménem tanečního festivalu Pleasure Island bude prestižní holandský Dj a producent JOCHEN MILLER. Jeho magické vystoupení se odehraje na Pure Trance stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby. Na stagi vystoupí po boku jmen jako jsou Gareth Emery, Menno de Jong, Giuseppe Ottaviani, Filo ad Peri, Scot Project, Mike S, Nitrous Oxide či Eddie Sender. Pojďme se tedy podívat na krátkou historii tohoto talentovaného umělce... >>>(celý článek)

 

Pokuta za kouření TRÁVY

4.4.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Policie bude hlídat kouření marihuany na veřejnosti, hrozí pokuta až 15 000 korun. Policie chce postupovat tvrději proti uživatelům drog a například nad kouřením marihuany na veřejnosti už by úřady neměly přivírat oči. Avizoval to v úterý šéf Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. >>>(celý článek)

 

TIME WARP 2010

4.4.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Všem kteří se nemohli podívat na německou pařbu TIME WARP přínášíme menší kritiku a video z akce,to aby jste příště nechyběli protože to stálo opravdu za to. TIME WARP AUSVERKAUFT!!! >>>(celý článek)

 

DJ Camp na Borku

6.3.2010, sobota, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Zdravím všechny nadšence a začínající DJs, přináším vám zprávu,která by vás mohla ptěšit.Pokud si nejste úplně jistí za mixážním pultem nebo právě začínáte hrát a chtěli by ste poradit a zdokonalit se,navíc spojit užitečné s příjemným mám pro vás řešení!!!O co půjde čtěte dále. >>>(celý článek)

 

PLEASURE ISLAND-nový fetival

21.2.2010, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Agentura United Music, která u nás organizuje největší taneční akce jako Sensation či Transmission, přichází s dalším unikátním konceptem, tentokrát letního tanečního festivalu s názvem PLEASURE ISLAND. Ten proběhne na přelomu léta, v sobotu 24. července 2010 od 12.00 hodin v prostoru Festivalparku na letišti v Hradci Králové, kde na sedmi scénách vystoupí více než 60 zahraničních a domácích DJ´s a živých projektů, za účasti největších hvězd světové taneční scény. Předprodej vstupenek startuje 1. března v síti Ticketpro. >>>(celý článek)

 

LCD SOUNDSYSTEM končí

26.1.2010, úterý, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

LCD Soundsystem je hudební projekt amerického producenta a šéfa dancepunkového vydavatelství DFA Records Jamese Murphyho. Společně s Timem Goldsworthym kombinují taneční hudbu, punk a ostatní žánry. Hodně populární jsou hlavně v Británii, obě jejich alba se dostala do TOP 40. V letech 2006 a 2008 byli celkem třikrát nominováni na Grammy, jejich zřejmě nejznámějšími singly jsou „All My Friends" a „Daft Punk Is Playing at My House". >>>(celý článek)

 

Mayday Polska 10

18.10.2009, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

10. 11. 2009 Katowice, Polsko 10.Protože do listopadu zbývá jen několik týdnů,tak máme pro vás informace o letošním dílu polské verze taneční akce Mayday Polska 2009 s podtitulem Massive moments.I letos se polská Mayday uskuteční v předvečer polského státního svátku, tak pokud se na akci vypravíte, >>>(celý článek)

 

BIG TECHNO EVOLUTION - tiskovka

13.9.2009, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Za čtrnáct dnů tady máme dlouho očekávanou klubovku BIG TECHNO EVOLUTION,klubovka bude výjimečná tím že se zde bude hrát pouze TECHNO a jen TECHNO.Jelikož jsme vám každý měsíc prozrazovali vždy dva dje,tak vám teď přinášíme kompletní tiskovou zprávu a doplňující informace o akci. >>>(celý článek)

 

BIG TECHNO EVOLUTION doplnění lineupu!

7.9.2009, pondělí, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Jestli pozorně sledujete články na našem serveru, jistě vám neuniklo, že 26.09.2009 se uskuteční v Merklíně první díl klubovky s názvem BIG TECHNO EVOLUTION. Jak jsme již zmiňovali v předešlých článcích a bannerech, každý měsíc vám prozrazujem 2 djs, kteří budou naplňovat LINE UP této akce, na které se bude hrát pouze TECHNO, no a jelikož je ZÁŘÍ, je tedy načase prozradit poslední dva účinkující! >>>(celý článek) / (další články)

 

BIG TECHNO EVOLUTION - představujeme další dva DJs

17.8.2009, pondělí, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Jestli pozorně sledujete články na našem serveru, jistě vám neuniklo, že 26.09.2009 se uskuteční první díl klubovky s názvem BIG TECHNO EVOLUTION. Jak jsme již zmiňovali v předešlých článcích a bannerech, každý měsíc vám prozrazujem 2 djs, kteří budou naplňovat LINE UP této akce, na které se bude hrát pouze TECHNO, no a jelikož je SRPEN, je tedy načase prozradit další dva účinkující! >>>(celý článek) / (další články)

 

Carl Cox opět v Praze

25.6.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Opět po dvou letech vystoupí jedna z největších legend světové taneční scény a dlouhodobě nejpopulárnější techno DJ naší planety, CARL COX na Prague Summer Sessions .Tentokrát se můžeme těšit na Carlovo vystoupení v rámci u nás nového konceptu open-air party, která po vzoru úspěšných městských eventů v cizině, jako je např. holandská série akcí Citymoves, přináší zcela nový formát zábavy. >>>(celý článek)

 

Ferry Corsten na Mácháči

11.6.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Říká se o něm, že je jedním z nejvýraznějších umělců na GLOBÁLNÍ scéně elektronické hudby. Skoro každý rok se umísťuje mezi prvními 10 djs světa. A o kom, že to tady mluvím, je to nizozemská hvězda Dj Ferry Corsten, který přijede letos na proslavený festival MÁCHÁČ 2009. >>>(celý článek)

 

Velká techno evoluce (BIG TECHNO EVOLUTION)

26.5.2009, úterý, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Když se řekne BIG TECHNO EVOLUTION, je nasnaze zeptat se pro ty, co neumějí anglicky, co to znamená... Takže BIG TECHNO EVOLUTION znamená VELKÁ TECHNO EVOLUCE, proto také tomu tak bude. Pro všechny příznivce našláplého techno soundu máme jen a jen dobré zprávy, vznikla nová klubovka! >>>(celý článek) / (další články)

 

Nové možnosti Pioneeru

2.5.2009, sobota, sekce: technika, autor: [Sammuell], [link]

Když dj přidá projekci, stane se z něj DVJ. Synchronizace video projekce s hudebním trackem není zrovna nejsnazší záležitost a vybavení pro DVJ není z nejlacinějších. Přesto už na tento způsob produkce přecházejí dýdžejové po celém světě a i u nás se to začíná rozjíždět. DVJ vás vtáhne do dění. >>>(celý článek)

 

Radiohead poprvé v České republice

12.4.2009, neděle, sekce: novinky, autor: [Sammuell], [link]

Britská pětice Radiohead vystoupí 23. srpna poprvé v České republice a to v areálu pražského Výstaviště a navíc jako open air. Cena vstupenek zatím není známa, ale kolem 15 dubna by se mělo pustit do prodeje několik tisíc vstupenek. >>>(celý článek)

 

YAMATO - THE DRUMMERS OF JAPAN v Praze

1.4.2009, středa, sekce: hudba, autor: [Sammuell], [link]

Když se řekne YAMATO znamená to obrovskou show věhlasných japonských bubeníků,kteří vám mohou nabídnout opravdu velkolepé vystoupení plné hutných basů a rituálních melodií a to hned 6x v České republice.

  >>>(celý článek)

 

starší články:
[1]   2   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz