Menu
 
banner
 
Anketa


O párty a akcích se dozvídám

16% 707

10% 442

9% 398

9% 398

10% 442

9% 398

14% 618

22% 972
Celkem hlasů: 4417
 
 
Top fotka

Undergroundcity.cz TOP Fotka

Zobrazena 2632x

 
Reporty a videa
 
Nové MP3
přehrát

29.10.2016

Becker - Back in the game 2016

jungle / drum´n´bass
přehrát

14.10.2016

Edison - klacky, listi, orechy 2015

jungle / drum´n´bass
přehrát

9.5.2014

Edison - Převodník 2014

jungle / drum´n´bass
přehrát

4.9.2013

Pietro Bell - September´s sound

Progressive house/Trance
přehrát

18.6.2013

Tomas Drex - Studio Mix 05/2013

tech-house
přehrát

16.3.2013

BECKER - Podcast 02 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

31.1.2013

BECKER - Podcast 01 - (Drum & Bass mix)

jungle / drum´n´bass
přehrát

19.1.2013

JOHN WEAH 4 NuskoolBreakscz

techfunkbreakz
 
banner
 
Diskuze
 
Najdeš nás také
Facebook

Statistiky
 
RSS kanály
RSS underground feed
RSS underground feed - krátké zprávy

Pokojíčky pánů producentů

3.3.2012, sobota, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Chtěli jste někdy nakouknout do pokoje, kde skládají muziku a tráví svůj volný čas např. Richie Hawtin, Seth Troxler, Joris Voorn a další? Tak všichni slídilové klikněte sem.
 

 

Nalaďte se na stejnou vlnu

11.12.2010, sobota, sekce: hudba, autor: [Irlbec], [link]

Už vás omrzelo poslouchat Lady Gaga a stále stejné, nudné playlisty našich komerčních rádií? Zkuste se naladit na internetové Proton rádio. Čeká vás zde nekončící show plná skvělých setů převážně ve stylech deep a tech house. Tracklisty k jednotlivým setům jsou samozřejmostí. Tune in www.protonradio.com.

 

Program Roxy na září

25.8.2010, středa, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

ROXY 
Music, gallery, performing arts, film, internet café (1 p. m. – 1 a. m.)
EXPERIMENTÁLNÍ PROSTOR ROXY
GALERIE  NoD.
Praha 1, Dlouhá 33
www.roxy.cz
facebook.com/roxy.prague, facebook skupina: Roxy Promotion
www.myspace.com/roxynod >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

24.9.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Juchů! Máme tu opět další prodloužený víkend a nemůže za to nikdo jiný než Václav. Máte-li tedy nějakého ve své blízkosti, obejměte ho, polibte a pozvěte ho na panáka na některou z níže vybraných akcí. Za náš web můžeme doporučit sobotní techno dýchánek v Merklíně nebo polámaný Drum v Neutrálu. >>>(celý článek)

 

Nový Apple iPod nano

11.9.2009, pátek, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Tento týden přišla americká firma Apple na trh s novou verzí snad nejznámějšího mp3 přehrávače na světě. Jedná se o miniaturní iPod nano. Největší novinkou u tohoto přístroje je bezesporu nově zabudovaná kamera. Inovací je však mnohem více, proto doporučuji navštívit www.apple.com. >>>(celý článek)

 

Fotoreport ze sobotního festivalu Pig Fest by Irlbec

9.8.2009, neděle, sekce: reporty, autor: [Irlbec], [link]

První prasečí open-air je za námi a pokud bych měl něco opravdu pochválit, tak by to byla celková organizace a připravenost pořadatelů. Ovšem lineup, který jistě nalákal velký počet lidí, ale na druhou stranu nepřinesl v zásadě nic nového, je pro mě spíše zklamáním. Na fotky z druhého dne můžete juknout níže. FOTOGALERIE TADY!

 

Fotoreport z pátečního festivalu Pig Fest by Irlbec

7.8.2009, pátek, sekce: reporty, autor: [Irlbec], [link]

Přinášíme vám nejčerstvější fotky z podvečera pátečního Pig Fest open-airu. V Rokycanech to žije a první prasečí open air pojede jak dnes, tak i zítra. Dnes vystoupí, nebo už vystoupili, Pendulum + Mc Jakes, Rusher, Pixie, Akira, Bifidus Aktif nebo náš Lookshot za DnB stage, za Techno stage například Frank Kvitta, Clodagh, Jamal DJs, CZScream, Reznyk, Dialect a náš Mind. FOTOGALERIE TADY!

(další články)

 

Na světě je nový alkoholický nápoj

10.7.2009, pátek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Originální alkoholický nápoj, který u mnohých vyvolává husí kůži, byl nedavno představen v Plzni. Nápoj nazvaný Červovice zaujme především tím, že uvnitř plave sedmnáct červů. Každý je 4 centimetry dlouhý. >>>(celý článek)

 

DOLEK 2009 se blíží

7.7.2009, úterý, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Od pondělí 24. srpna do soboty 29. srpna proběhne druhý ročník filmového minifestivalu DOLEK (DOudlevecké LEtní KIno) v prostředí Škoda sport parku v Plzni na Slovanech. >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

2.7.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Konečně! Po dlouhé době nám rosničky opět věští horké, né-li přímo pekelné dny. Tomu ale i odpovídá nabídka klubových akcí. Nezbývá nic jiného, než naložit nějaké to masíčko, oprášit grilovací náčiní a povolit si pásek. Přeji příjemný, slunečný, prokalený, prodloužený víkend.

  >>>(celý článek)

 

Ondřej Pivec Organic quartet v Andělovi

29.6.2009, pondělí, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Jeden z nejsvébytnějších muzikantů české jazzové a fusion scény Ondřej Pivec vystoupí se svým projektem Organic quartet ve čtvrtek 2. července v plzeňském Anděl Music Baru. Akce startuje ve 21.00. >>>(celý článek)

 

Další BUSH v Roxy

12.5.2009, úterý, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Páteční večer v klubu Roxy bude po měsíci opět hostit malé drumandbassové peklo. Hlavní stage ovládne IM CYBER, které budou sekundovat hosté Stanzim, Bifidus Aktif, a M4Y4. Na druhé stagi to pak budou lámat do breakových vln Pauls B. & Toner. I tato BUSH patří mezi oněch pět květnových víkendovek, na které můžete do 23h využít vstupu zdarma. Pokud se už teď nemůžete dočkat zahraničních hostů, tak vězte, že 16.10. vám udělá radost ANDY C + MC GQ a 20.11. HIGH CONTRAST, oba s trochou nadsázkou roční rezidenti Bushe ;). Vstupenky jsou již v předprodeji. >>>(celý článek)

 

Marco Carola tento pátek v Roxy - profil, line up, CD...

22.4.2009, středa, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Marco Carola, rodák z Neapole, zahraje už tento pátek 24. dubna v pražské Roxy v rámci dalšího pokračování klubovky Mini & Maly. Ještě před tím máte možnost shlédnout několik aktuálních rozhovorů s Marcem a trochu si osvěžit jeho biografii. Info by samozřejmě nebylo kompletní bez podrobného časového line upu. >>>(celý článek) / (další články)

 

UG djs tento víkend!

9.4.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Zdravím všechny pohodové lidičky! Tento pátek nepřehlédněte pokračování uspěšné lámané noci Brokenbeatzz našeho Dje Edisona, kde ještě zahraje Lookshot a dále breakbeat Mind a v sobotu, pokud se vám bude chtít trošku cestovat, doražte na akci Beat Direction do Soběslavi, kde spolu s Koogim a Kubatkem vystoupí Dj Lookshot. Přeji příjemný, slunečný, velikonoční, prodloužený víkend! Další tipy na tripy naleznete níže.

  >>>(celý článek)

 

Kompilace Balance 014 konečně v prodeji

23.3.2009, pondělí, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Ode dneška si konečně i v Evropě můžete pořídit kompilaci Balance 014, kterou namíchal Joris Voorn. Jorisovi se podařilo naskládat přes 100 tracků na 2 CD. Doporučuji navštívit jeho oficiální stránky. Naleznete zde velice důmyslný přehrávač, na kterém si poslechnete obě CD a zjistíte, jak jsou do sebe jednotlivé tracky a samply zakomponovány. >>>(celý článek)

 

3. generace iPod shuffle je na světě

13.3.2009, pátek, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

11. března představila americká firma Apple svůj nový iPod shuffle. Hračička je revoluční v tom, že  vše ovládáte pouze třemi tlačítky na kablíku od sluchátek a o názvu přehrávaného tracku, umělci a playlistu vás informuje hlas nové funkce "VoiceOver". >>>(celý článek)

 

UG djs tento víkend!

26.2.2009, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Zdravím pravidelné návštěvníky webu, zbloudilé duše i všechny šťoury, kteří jsou věčně s něčím nespokojeni. Tento pátek se určitě nechte pozvat do plzeňského klubu Neutral, kde proběhne další díl zlámaného večírku našeho Dje Edisona - Brokenbeatzz. Další tipy na tripy a podrobnější info o víkendových akcích přinášíme níže. Enjoy víkend! >>>(celý článek)

 

T.R.A.S.H. v Roxy feat. MIDI LIDI

25.2.2009, středa, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

V pátek 27. se pro vás chystá v Roxy další vydání Nu Rave – Indie – Electroclash večírku T.R.A.S.H., kde se vám dostane plných sedm hodin toho nejlepšího z fůze new wave a elektronické taneční hudby.  Hned v deset nastoupí rezidenti The Fakes, které v jednu vystřídají svým exkluzivním djským setem MIDI LIDI. Po zbytek večera pak bude patřit hlavní stage Gregory Finnovi (Southpaw). Second stage riders dMIT.RY & Teror. Všichni příchozí do 23h mají vstup zdarma, později za 100czk. Uvádí Roxy promotion ve spolupráci s časopisem Filter. >>>(celý článek)

 

SWAYZAK live! v Roxy na Human Traffix

4.2.2009, středa, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Po Layo & Bushwackovi máme možnost slyšet v Roxy na Human Traffix další velikány taneční scény – a opět duo, navíc v live vystoupení! Tento pátek bude patřit SWAYZAK (!K7), britským houseovým chameleónům, kteří se dali v dohromady v roce 1996 v Londýně, a od té doby by nebyl rok, kdy bychom o nich neslyšeli. >>>(celý článek)

 

BeatCase Night in dbstep v Roxy

8.1.2009, čtvrtek, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Po velmi úspěšném dubstepovém vydání BEATCASE night se Skreamem & Bengou tu máme další edici, která se v sobotu 10.1. opět snese do hlubin temných rezonancí. Na hlavním pódiu vystoupí domácí vůdčí osobnosti tohoto stylu: ANS, SIDE 9000, MATOA a dvojice MACHINE FUNCK. >>>(celý článek)

 

MIDI LIDI vystoupí v Andělovi

14.12.2008, neděle, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Elektronický projekt MIDI LIDI vznikl jako světlá odnož temnějšího hudebního tělesa Krásný Stěhovák Gerard & Sexuální Nábytek ve spojení s video-kamarády z Fiume. Vy si toto unikátní seskupení můžete přijít poslechnout ve čtvrtek 18.12. do plzeňského music baru Anděl. >>>(celý článek)

 

Skillz Brothaz : “Hrajeme, co nás baví!“

10.11.2008, pondělí, sekce: rozhovory, autor: [Irlbec], [link]

Projekt Skillz Brothaz tvoří dva západočeští djs. Dva nerozluční kamarádi Mind a Drex pocházející z Domažlic, nyní žijící v Plzni, se dali dohromady v roce 2007. Od té doby se snaží stále více zdokonalovat a díky jejich pilnému tréninku měli čest si již zahrát na základě pozvání v zahraničí. Kluci jsou také jedni z hlavním pořadatelů chystané plzeňské akce Underground City Session. Kluků jsem se tedy zeptal na pár otázek a tímto vám přináším tento rozhovor. Přeji příjemné počtení! >>>(celý článek) / (další články)

 

Skupina S.O.I.L. vystoupí v Andělovi

23.10.2008, čtvrtek, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

S.O.I.L. - pražská skupina s charakteristickým hlasem zpěvačky Zuzany Kropáčové, která vznikla v roce 2004, vystoupí 30. října v plzeňském Anděl Music Baru

  >>>(celý článek) / (další články)

 

IMAX uvádí U2 ve 3D

22.10.2008, středa, sekce: novinky, autor: [Irlbec], [link]

Od října můžou návštěvníci pražského kina IMAX shlénout jedinečný stereoskopický záznam koncertu irské skupiny U2 ve 3D. Tento digitální film, natáčený více kamerami a zachycující reálný čas, vznikl v 3ALITY Digital, kde natočili více než 100 hodin záznamu s největší sbírkou kamer 3D technologie, jaká kdy byla použita na jediný projekt. >>>(celý článek)

 

Undergroundcity SHOW již DNES!!!

15.10.2008, středa, sekce: partylist, autor: [Irlbec], [link]

Undergroundcity Show v plzeňském clubu Neutral je akce určená především pro nespavé a neposedné studenty, kteří potřebují trošku zrelaxovat a načerpat pozitivní energii během leckdy trýznivého týdne plného školy a učení (pro někoho mučení). Dnes, tuto sředu, tedy 15. 10., vám budou Djové Irlbec a Mind servírovat lahodnou směs deep houseu, techhouseu detroitu a breaků podávané na černých vinylových plackách. Začátek kolem 21:00.

 

Apple představil nový notebook

14.10.2008, úterý, sekce: technika, autor: [Irlbec], [link]

Dnes americká firma Apple představila světu zbrusu nový a dlouho očekávaný Macbook. Jedná se o velice výkoný stroj se 13,3 palcovým monitorem a grafickou kartou NVIDIA GeForce. Revoluční novinkou je to, že jeho tělo je vyrobeno pouze z jednoho kusu hliníku. >>>(celý článek)

 

starší články:
[1]   2   3   >>   >>>|
Hledat
Partylist

(c) 2020 Undergroundcity.cz